Válečný

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí

souhrn

Zpráva z těchto novin (Reporter Peng Xuewu) Učení dětí bylo vždy velkým problémem rodičů, proto se objevily různé mimoškolní vzdělávací instituce, z nichž mnohé nelegálně „zřizovaly tábory“ v obytných budovách v komunitě. Včera večer tento jev odhalil sloupec „Style Focus“ televizní stanice Wuhan. Pan Wang žije v komunitě Meilin Qingcheng, Yangyuan South Road, okres Hongshan,Vedle

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-0

  Zpráva z těchto novin (Reporter Peng Xuewu) Učení dětí bylo vždy velkým problémem rodičů, proto se objevily různé mimoškolní vzdělávací instituce, z nichž mnohé nelegálně „zřizovaly tábory“ v obytných budovách v komunitě. Včera večer tento jev odhalil sloupec „Style Focus“ televizní stanice Wuhan. Pan Wang žije v komunitě Meilin Qingcheng, Yangyuan South Road, okres Hongshan,Vedle je Wuchang Experimental Boarding Primary School, která se také stala pokladnicí geomantických znamení pro vzdělávací instituce.

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-1

   V srpnu loňského roku se v domě pana Wanga usadila školicí instituce s názvem Qingyou Education a následovaly také obavy pana Wanga a dalších okolních obyvatel. Pan Wang řekl, že tato školicí instituce byla v prvním patře velmi hlučná a mnoho dětí tam šílelo. Hlas je velmi znepokojivý.

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-2

   Po obdržení stížností od občanů přišel inspektor do společnosti Qingyou Education jako rodič a zjistil, že původní dům se dvěma ložnicemi a jedním obytným domem byl přeměněn na třídu a děti zde vymýšlely hodiny.

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-3

   Podle příslušných předpisů nesmí vzdělávací a školicí instituce používat jako školní budovy jednoduché budovy, obytné domy, zchátralé budovy, sklepy a jiné domy, které nejsou vhodné pro vzdělávací a školicí aktivity. Pan Wang uvedl, že ohlásil příslušné problémy prostřednictvím horké linky pro stížnosti na okresní vzdělávací úřad v Hongshanu a dalších kanálů, ale funkční oddělení dosud neposkytla přesnou odpověď. Mei Jincheng, vedoucí sekce zákonů a předpisů ve školské kanceláři okresu Hongshan, uvedla, že byli ve školství Qingyou, na které si pan Wang stěžoval třikrát.

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-4

   Poprvé školství Qingyou uvedlo, že je připraveno, a druhá stížnost byl v pořádku a šel znovu. Pokud jde o Qingyou Education, tento měsíc třetí Qingyou Education uvedl, že školné bylo zpoplatněno a letní prázdniny skončily. Po mnoha stížnostech nejenže starý nešel, ale přišel i nový. Nedávno se v okrese Meilin Qingcheng usadila vzdělávací instituce s názvem „Shanghua Education“.

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-5

   Tato vzdělávací organizace změnila obytný balkon původních obyvatel na bránu. Přihlašování studentů veřejně, ale nemohou prokázat svou obchodní licenci. [Komentáře] U institucí vzdělávání a odborné přípravy by měl školský úřad posílit dohled v souladu se zákony a předpisy.

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-6

   Tváří v tvář opakovaným stížnostem mas je však kontrolní útvar spokojen pouze s „byl tam“, ale ne „spravován“? Takové „vřelé vymáhání práva“ neohrožuje jen závažnost zákonů a předpisů,Rovněž ohrožuje autoritu a důvěryhodnost donucovacích orgánů.

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-7

   Blíží se letní prázdniny, jak dlouho budou existovat vzdělávací instituce v rozporu s předpisy? Občané se těší na odpověď, která je uspokojí.

„Vřelé vymáhání práva“ dozorujícího oddělení nesmí-8

Styl zaměření.