Regionální

Všechny poškozené sochy byly opraveny

souhrn

Zprávy z našich novin (Reporter Yu Li) Poté, co byla poškozena socha zvěrokruhu v parku Lianhua Lake, nikdo ji neopravoval déle než rok. V ranních novinách byl nedávno ohlášen tento incident (podrobnosti viz ranní referát z 19. dubna), který vzbudil sociální znepokojení. Reportér se včera dozvěděl, že úřad Hanyang Gardens Bureau opravil všechny poškozené sochy. Pan Li, občan Hanyangu, uvedl, že zpráva Morning News upoutala pozornost vedení.Předvčerem šel do parku

Všechny poškozené sochy byly opraveny

Všechny poškozené sochy byly opraveny-0

  Zprávy z našich novin (Reporter Yu Li) Poté, co byla poškozena socha zvěrokruhu v parku Lianhua Lake, nikdo ji neopravoval déle než rok. V ranních novinách byl nedávno ohlášen tento incident (podrobnosti viz ranní referát z 19. dubna), který vzbudil sociální znepokojení.

Všechny poškozené sochy byly opraveny-1

   Reportér se včera dozvěděl, že úřad Hanyang Gardens Bureau opravil všechny poškozené sochy.

Všechny poškozené sochy byly opraveny-2

   Pan Li, občan Hanyangu, uvedl, že zpráva Morning News upoutala pozornost vedení. Když předevčírem šel do parku, zjistil, že všechny sochy zvěrokruhu s chybějícími rohy a ocasy byly obnoveny. Wang Huajun, vedoucí kanceláře Hanyang Gardens Bureau v parku Lianhua Lake Park, uvedl, že bývalé vedení kanceláře Hanyang Gardens Bureau a parku Lianhua Lake Park stále dodržuje zákonné postupy, ale dozvěděl se, že sochy zvěrokruhu v parku Lianhua Lake Park jsou vážně poškozeny chybějícími rohy a ocasy.

Všechny poškozené sochy byly opraveny-3

Kancelář Hanyang Gardens přikládá této záležitosti velký význam,Mistr, který přišel opravit sochy, prozkoumal a studoval sochy zvěrokruhu v parku a vypracoval plán obnovy. Poškozené sochy zvěrokruhu byly obnoveny minulý týden. .