Průmysl

Hubei Xian'an byl průkopníkem pojištění indexu počasí raků

souhrn

Zprávy z těchto novin (Reporter Yang Li, korespondent Jiang Jingwen) 10. června bylo úspěšně podepsáno první pojištění indexu počasí raků v zemi pobočkou PICC P&C Xian’an. Farmář raků Che Mou pojistil svých 350 akrů raků. Pojištění indexu. Na podpisové stránce Che šťastně řekl: „S tímto pojištěním konečně mohu pustit srdce, na které jsem visel.Příští rok i

Hubei Xian'an byl průkopníkem pojištění indexu počasí raků

Hubei Xian

  Zprávy z těchto novin (Reporter Yang Li, korespondent Jiang Jingwen) 10.

Hubei Xian

   června bylo úspěšně podepsáno první pojištění indexu počasí raků v zemi pobočkou PICC P&C Xian’an. Farmář raků Che Mou pojistil svých 350 akrů raků. Pojištění indexu. Na podpisové stránce Che šťastně řekl: „S tímto pojištěním konečně mohu pustit srdce, na které jsem visel.

Hubei Xian

  Příští rok mohu dále rozšířit rozsah chovu a můj příjem se určitě zvýší. „Hubei je hlavní provincií akvakultury v zemi.

Hubei Xian

   V roce 2016 představovala produkce raků v provincii více než 60% země a zemědělská oblast byla téměř 5 milionů mu. S charakteristikami krátkého cyklu chovu raků, nízkými investicemi a rychlé výsledky, více Uznávané zemědělci, oblast chovu raků a produkce nadále vykazují vzestupný trend.

Hubei Xian

  Avšak odvětví akvakultury raků bylo velmi ovlivněno počasím, zejména nízkou teplotou a poškozením chladem a nepřetržitým deštěm, které vážně ovlivňuje rychlost růstu raků, zvyšuje výskyt a nakonec vede ke zpožděním trhu a poklesu produkce. Tváří v tvář rizikům akvakultury byla poptávka zemědělců po pojištění vždy vysoká, ale pojištění akvakultury bylo vždy slabou stránkou pojištění v zemědělství.

Hubei Xian

  Rozsah a rozsah typů pojištění byly vždy malé a nelze je rozšiřovat po mnoho let.

Hubei Xian

   Akvakultura se liší od suchozemské akvakultury. Je obtížné přesně sledovat proces akvakultury a po uhynutí ryb nebo krevet se vznášejí na vodě nebo se potápí v bahně a je těžké přesně odhadnout výši ztráty.

Hubei Xian

   Díky indexu počasí lze pojištění akvakultury vyřešit dobře. “Problém „obtíží při vyšetřování a stanovení škody“ může do jisté míry zabránit morálnímu hazardu. Podle pojistné doložky, když index počasí (včetně indexu nízké teploty a indexu srážek) v Xian'anu dosáhne 123, bude kompenzace Pokaždé, když se index zvýší o jednu jednotku, kompenzace se zvýšila o 1,5 RMB.

Hubei Xian

   Zavedení pojištění indexu počasí raků otevřelo novou cestu pro pojištění akvakultury. Slavnostního podpisu se zúčastnili příslušní odborníci z meteorologického úřadu v Hubei, vedoucí zemědělských úřadů v Xianning City a Xian'an District a příslušní pracovníci z divize pojištění venkova v PICC pobočce P&C Hubei.

.