Auto

140 pasažérů „první adoptující“ první vlak

souhrn

Zprávy z těchto novin (reportér Chen Yongquan, korespondent Zhou Kai, Lu Diantao) „Stanice C5501 Wuhan jela včas a nakonec dorazila na stanici Yangxin.“ Včera v 6:10 Luan Zisheng, řidič EMU Wuchang South Locomotive Depot z Wuhan Railway Bureau, řídil vlak EMU C5501. Železniční stanice Wuhan byla vydána včas, při příležitosti oficiálního otevření osobní dopravy Wujiu (sekce Hubei).

140 pasažérů „první adoptující“ první vlak

140 pasažérů „první adoptující“ první vlak-0

  Zprávy z těchto novin (reportér Chen Yongquan, korespondent Zhou Kai, Lu Diantao) „Stanice C5501 Wuhan jela včas a nakonec dorazila na stanici Yangxin. “ Včera v 6:10 Luan Zisheng, řidič EMU Wuchang South Locomotive Depot z Wuhan Railway Bureau, řídil vlak EMU C5501.

140 pasažérů „první adoptující“ první vlak-1

   Železniční stanice Wuhan byla vydána včas, při příležitosti oficiálního otevření osobní dopravy Wujiu (sekce Hubei).

140 pasažérů „první adoptující“ první vlak-2

  Luan Zisheng, řidič EMU, který byl odpovědný za počáteční službu, má letos 55 let. Deset let sloužil jako řidič EMU a nashromáždil milion kilometrů bezpečné jízdy.

140 pasažérů „první adoptující“ první vlak-3

   Napsal více než 30 cestovních poznámek. Těchto více než 30 cestovních poznámek se stalo 700 z Wuhan Railway Bureau. Řada učebních materiálů pro podnikání řidičů EMU.

140 pasažérů „první adoptující“ první vlak-4

   Díky svým vynikajícím obchodním znalostem ho všichni laskavě nazývali “Živá pravidla ". " Rychlá, pohodlná, přesná a pohodlná, musí se vám líbit! „Včera Tan Liansheng, který byl na služební cestě z Wuhan do města Baisha, Yangxin, řekl, že v Baisha předtím žádný vlak nebyl. Když přijedete do Wuhan, obvykle se rozhodnete jet autobusem nebo jet do Yangxin a pak transfer do Wu-chanu.

140 pasažérů „první adoptující“ první vlak-5

   Celá cesta trvá 2 hodiny a celkové jízdné je asi 40-60 juanů. Nyní si vyberte Wujiu Passenger Special,Do Wu-chanu se dostanete asi za hodinu a místo ve druhé třídě stojí 39 juanů. Uvádí se, že v 7:10 ráno zastavil vlak EMU na nástupišti stanice Yangxin včas. Včera přepravila první EMU C5501 z Wuhanu celkem 140 cestujících a první EMU C5502 od Yangxinu přepravilo celkem 680 cestujících.

   EMU společně zažilo více než 60 zaměstnanců 11. kanceláře čínské železnice, kteří byli zodpovědní za stavbu úseku z Daye North do Yangxin. A vystupte na skupinovou fotografii. Uvádí se, že osobní stanice Wujiu začíná od západního Wuhanu přes Ezhou a Huangshi do Jiujiang v Jiangxi s celkovou délkou 224 kilometrů a maximální povolenou rychlostí 250 kilometrů za hodinu.

   Otevřená sekce Hubei je tentokrát trať o délce 127,2 km z Wuhanu do Yangxinu.

   Linka sahá od meziměstského Wuhanu po Huangshi do stanic Baishapu, Yangxin a Fenglin.

   V současné době,Nejvzdálenější linka je pouze ke stanici Yangxin a stanice Fenglin je dočasně nedostupná. Podle Wuhan Railway Bureau se očekává, že zbývajících 96,8 kilometrů z Yangxinu do Jiujiangu na nádraží Wujiu bude uvedeno do provozu do konce září tohoto roku. Do stanice Ruichangxi, Chaisang, Lushan a Jiujiang v Jiangxi se pak dostanete z Wuhanu; do té doby to bude trvat jednu hodinu z Wuhan do Lushan a více než hodinu do Jiujiang. Osobní stanice Wujiu je do 2 hodin spojena s městem Changjiu Intercity, z Wuhan do Nanchang.

.