Společnost

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu

souhrn

V procesu budování zdravého Čchang-čchunu v našem městě je důležité, aby občané mohli bezpečně jíst tři jídla denně, důležitým faktorem při zlepšování indexu štěstí každého člověka. Dne 9. června se Městský úřad pro kontrolu potravin a léčiv dozvěděl, že prostřednictvím kvantitativního a hierarchického řízení dozoru nad bezpečností potravin ve stravovacích službách a činností „hledání úsměvu na večeři“ se úřad snaží uspokojit obyvatele Changchunu.být si jistý. Přibližujeme se velkému trhu na Středním východě

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-0

  V procesu budování zdravého Čchang-čchunu v našem městě je důležité, aby občané mohli bezpečně jíst tři jídla denně, důležitým faktorem při zlepšování indexu štěstí každého člověka. Dne 9. června se Městský úřad pro kontrolu potravin a léčiv dozvěděl, že prostřednictvím kvantitativního a hierarchického řízení dozoru nad bezpečností potravin ve stravovacích službách a činností „hledání úsměvu na večeři“ se úřad snaží uspokojit obyvatele Changchunu.

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-1

  být si jistý. V prvním patře blízkovýchodního trhu poblíž Freedom Road je mnoho restaurací, které mají společné rysy se zeleným usmívajícím se obličejem a písmenem A u dveří. Jin Lijuan, manažer restaurace, novinářům řekl, že usmívající se tváře přivedly do restaurace více zákazníků a vyzvaly restauraci, aby vždy věnovala pozornost bezpečnosti potravin. "Činnost „Hledáme usmívající se tváře k jídlu“ je poskytovat zákazníkům to nejlepší prostředí pro stolování.

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-2

   Pokud vstoupíte do restaurace s logem smajlíka, zákazníci mohou být zcela v pohodě, ať už se jedná o bezpečnost potravin nebo služby.

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-3

   „Řekla příslušná osoba odpovědná za městský úřad pro kontrolu potravin a léčiv. V dnešní době se stravování se„ usmívajícími se tvářemi “stalo zvykem mnoha občanů.

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-4

  “Našel jsem u dveří znak smajlíka na úrovni A a vešel dovnitř.

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-5

   Jídelní prostředí a kvalita služeb jsou velmi dobré. Můžete si být jisti, že zde budete jíst. „Paní Zhang, která se stravuje, uvedla.

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-6

   V posledních letech odvětví stravovacích služeb ve městě plně implementovalo dohled nad bezpečností potravin a kvantifikovalo a hierarchicky řídilo.

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-7

   Podle požadavků managementu budou všechny společnosti, které získaly licence na stravovací služby, hodnoceny jako A ,Čtyři úrovně B, C, D. Ve městě dosud bylo 404 jednotek stravovacích služeb na úrovni A a 11 383 jednotek stravovacích služeb na úrovni B. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv bude pravidelně kontrolovat restaurace hodnocené na vyšší úrovni. Obchody na úrovni A budou provádět dynamické hodnocení, obchody na úrovni B jednou za šest měsíců a obchody na úrovni C jednou za čtvrtletí.

Hledáme usmívající se tváře, stolování, uspokojení a jistotu-8

   Kromě toho podle rozsahu jednotek stravovacích služebPodle různých situací, jako jsou typy podnikání a rozsah podnikání, se používají čtyři způsoby konstrukce a transformace: „otevřený“, „transparentní“, „živé vysílání“ a „informatizace“. V našem městě je doposud celkem 20 686 provozovatelů stravovacích služeb a jednotkových jídelen a stavbu a rekonstrukci „Sunshine Kitchen“ dokončilo 7619 domácností. V dalším kroku Městský úřad pro kontrolu potravin a léčiv zvýší investice do informatizace slunečních kuchyní. Nainstalujte elektronický monitorovací systém v oblasti zpracování potravin a v reálném čase přenášejte videozáznamy do jídelen a oddělení dozoru nad bezpečností potravin.

Při dohledu v reálném čase zlepšete povědomí o sebekázni u stravovacích jednotek a dosáhnete sociální správy. .