Žena

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů

souhrn

Hualong.com, 13. června v 7 hodin (korespondentka Liu Jianghua) „Hej, dům tohoto farmáře odvádí dobrou práci při čištění přední a zadní části domu a dům je také velmi čistý a uklizený. považován za kandidáta na čistou a civilizovanou modelovou domácnost. “Členové výběrového týmu Huang Xiaoping to doporučili výběrovému týmu. V poslední době za účelem konsolidace výsledků komplexního zlepšování venkovských lidských sídel a zlepšení vzhledu venkovského prostředí,Státní příslušnost Haokou Miao, okres Wulong, město Chongqing

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů-0

  Hualong.

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů-1

  com, 13. června v 7 hodin (korespondentka Liu Jianghua) „Hej, dům tohoto farmáře odvádí dobrou práci při čištění přední a zadní části domu a dům je také velmi čistý a uklizený. považován za kandidáta na čistou a civilizovanou modelovou domácnost.

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů-2

   “Členové výběrového týmu Huang Xiaoping to doporučili výběrovému týmu.

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů-3

   V poslední době za účelem konsolidace výsledků komplexního zlepšování venkovských lidských sídel a zlepšení vzhledu venkovského prostředí,Vesnice Zoujia, Haokou Miao a městečko Gelao, okres Wulong, město Chongqing, zahájily výběrovou činnost „Čisté a civilizované domácnosti“ s cílem účinně rozšířit hygienu životního prostředí na rodiny a vést masy vesnice k rozvoji civilizovaného a hygienického životního stylu.

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů-4

   „Dále budeme nadále organizovat agentury a oddělení propagandy, abychom pomohli členům strany a kádrům v členských jednotkách skupiny. Jako předvoj půjdeme hluboko do vesnice a zahájíme konečný útok na hygienu životního prostředí v celém městečku, necháme venkovské prostředí úplně se rozloučit se „špinavou, chaotickou a špatnou“ situací a skutečně si uvědomit novou situaci, v níž prostředí venkovského lidského osídlení bude zcela obnoveno.

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů-5

   „Řekla Wen Jing, tajemnice stranického výboru městyse. Rozumí se, že vesnice při této výběrové činnosti vybrala„ čisté a civilizované modelové domácnosti “. Existuje 20 domácností a více než 100 „čistých a civilizovaných domácností“, které hrály velmi dobrou roli při předvádění a propagaci celého městyse.

Wulong: Výběr čistých a civilizovaných domácností ve čtvrti Haokou podporuje výstavbu čistých domů-6

.