Znalost

Regulační úřad pro cenné papíry Shaanxi udělil první dávku provinčních vzdělávacích základen investorů

souhrn

12. června uspořádal regulační úřad pro cenné papíry Shaanxi slavnostní pojmenování a předání první várky provinčních vzdělávacích základen pro cenné papíry a futures v Shaanxi, Hualong Securities Shaanxi Branch Investor Education Base, China Merchants Securities Xianyang Securities Business Department Eurasia Institute Investor Education Base Tři investiční a vzdělávací základny včetně Xi'an Securities Business Department of AVIC Securities a West Air Investor Education Base získaly provinční cenné papíry a futures investory

Regulační úřad pro cenné papíry Shaanxi udělil první dávku provinčních vzdělávacích základen investorů

Regulační úřad pro cenné papíry Shaanxi udělil první dávku provinčních vzdělávacích základen investorů-0

  12. června uspořádal regulační úřad pro cenné papíry Shaanxi slavnostní pojmenování a předání první várky provinčních vzdělávacích základen pro cenné papíry a futures v Shaanxi, Hualong Securities Shaanxi Branch Investor Education Base, China Merchants Securities Xianyang Securities Business Department Eurasia Institute Investor Education Base Tři investiční a vzdělávací základny, včetně obchodního oddělení cenných papírů Xi'an společnosti AVIC Securities a West Air Investor Education Base, byly pojmenovány jako provinční vzdělávací základny cenných papírů a futures investorů.

Regulační úřad pro cenné papíry Shaanxi udělil první dávku provinčních vzdělávacích základen investorů-1

  Tentokrát udělené tři vzdělávací základny investorů na úrovni provincie jsou všechny fyzické investiční a vzdělávací základny, které jsou geograficky distribuovány na východě, jihu a severu Xi'anu, přičemž se spoléhají na výhody značek pobočkových společností nebo na spolupráci s univerzitami a jsou uvedeny na seznamu společnosti v komunitě atd. Model je zaveden, každý s vlastními charakteristikami. Vzdělávací základna investorů bude dodržovat zásady veřejného blaha, profesionality a charakteristik.

Regulační úřad pro cenné papíry Shaanxi udělil první dávku provinčních vzdělávacích základen investorů-2

Aktivně hrajte roli hlavního učitele investic v jurisdikci a popularizujte znalosti cenných papírů a futures pro investory prostřednictvím speciálních přednášek, salonů a externích centralizovaných reklamních aktivit. (Reportér: Xiaoxia).