Společnost

Shaanxi Food and Agriculture Group získává 1 miliardu juanů na nákup pšenice

souhrn

12. června se reportér z letního setkání nákupu obilí skupiny Shaanxi Food and Agriculture Group dozvěděl, že skupina Shaanxi Food and Agriculture Group získala letos v létě více než 1 miliardu jüanů na pořízení obilí a oleje a zajistila více než 40 akvizic pšenice oblasti produkce obilí v provincii. Aby byl zajištěn hladký průběh letních nákupů obilí, pokrývá v zásadě hlavní okresy produkující obilí v celé provincii pro otevřené nákupy.Podle zpráv je bezprostřední akvizice společnosti Xialiang,

Shaanxi Food and Agriculture Group získává 1 miliardu juanů na nákup pšenice

Shaanxi Food and Agriculture Group získává 1 miliardu juanů na nákup pšenice-0

  12. června se reportér z letního setkání nákupu obilí skupiny Shaanxi Food and Agriculture Group dozvěděl, že skupina Shaanxi Food and Agriculture Group získala letos v létě více než 1 miliardu jüanů na pořízení obilí a oleje a zajistila více než 40 akvizic pšenice oblasti produkce obilí v provincii. Aby byl zajištěn hladký průběh letních nákupů obilí, pokrývá v zásadě hlavní okresy produkující obilí v celé provincii pro otevřené nákupy. Podle zpráv je bezprostřední akvizice letního obilí.

Shaanxi Food and Agriculture Group získává 1 miliardu juanů na nákup pšenice-1

Shaanxi Food and Agriculture Group vyžaduje, aby její dceřiné společnosti hrály roli hlavního kanálu státních podniků s obilím, důsledně prováděly národní politiku nákupu obilí a různé pracovní disciplíny, zajišťovaly celkovou koordinaci a dělat pokroky v kapitálu, personálu, vybavení a vybavení. Zaměření na nákup letních zrn, správa kostek podřízených nákupních a skladovacích podniků,Zajistěte, aby skladovací a skladovací místa byla na místě, byla zavedena organizace nasazení personálu, zařízení a vybavení a aby byl zajištěn hladký průběh získávání letního zrna. Při otevírání akvizic přísně rozumějte pořadí akvizic a zajistěte, aby cena byla založena na kvalitě, vysoké a kvalitní ceny byly v souladu s kvalitou a cenou; nesnižujte známky a nižší ceny, nezvyšujte ceny nebo zvýšit ceny; neomezené přijetí nebo odmítnutí,Nedotýkejte se bílých pruhů; zaměřte se na zlepšování kvality služeb, zvyšování povědomí o službách, proaktivní prodloužení doby nákupu, zkrácení čekání zemědělců v řadě a umožnění zemědělcům prodávat „pohodlná zrna“ a „ujištěná zrna“. (Reportér: Zheng Hao).