Počítač

Nejvyšší prokuratura vydala „Pokyny pro akci prokuratury v oblasti velkých dat (2017–2020)“

souhrn

Nejvyšší lidový prokurátor vydal „Pokyny pro prokurátorské akce v oblasti velkých objemů dat (2017–2020)“. Prokurátoři v celé zemi budou koordinovat podporu aplikace velkých objemů dat. Justice Network, Peking 12. června (reportér Zheng Henan) Nejvyšší Lidská prokuratura nedávno vydala „Pokyny pro akce prokuratury v oblasti velkých objemů dat (2017) - 2020“ (dále jen „Průvodce akcemi“), národní státní zástupci se budou spoléhat na velký počet

Nejvyšší prokuratura vydala „Pokyny pro akci prokuratury v oblasti velkých dat (2017–2020)“

Nejvyšší prokuratura vydala „Pokyny pro akci prokuratury v oblasti velkých dat (2017–2020)“-0

  Nejvyšší lidový prokurátor vydal „Pokyny pro prokurátorské akce v oblasti velkých dat (2017–2020)“. Prokurátoři v celé zemi budou koordinovat propagaci aplikací pro velká data. Justice Network, Peking, 12. června (reportér Zheng Henan) Nejvyšší lidový prokurátor nedávno vydala „Pokyny pro akce v oblasti prokuratury s velkými údaji (2017) .

Nejvyšší prokuratura vydala „Pokyny pro akci prokuratury v oblasti velkých dat (2017–2020)“-1

  2020)“ (dále jen `` Průvodce akcemi``), vnitrostátní orgány pro prokuraturu se budou opírat o špičkové technologie, jako jsou inteligentní hlas,Koordinovat využívání zdrojů prokuraturních dat s daty pro řešení soudních případů jako základem, vytvořit celkovou strukturu prokuraturních velkých dat, vytvořit dobrou ekologii aplikací pro velká data a vytvořit „inteligentní služby prokuratury“. Uvádí se, že Nejvyšší lidová prokuratura zahájila přípravu „Akčních pokynů“ s cílem vyjasnit směr budoucího vývoje a cíle a úkoly „chytrých služeb prokuratury“ a podpořit výstavbu prokurátorské informatizace. „Hlavně správa služeb“ se přesouvá do „správy služeb a řešení případů“; posílit celkové plánování, aktivně podporovat a řádně řídit průzkum a inovace konstrukce a aplikace velkých dat a v různých regionech a vyhnout se zdvojování výstavby na nízké úrovni. „Průvodcem akcemi“ je: Zkontrolovat konstrukční pozadí a stav vývoje velkých dat, hlavní ideologie, celkové myšlení,Stavební cíle a plán rozvoje, stavební úkoly „jednoho centra a čtyř systémů“ od roku 2017 do roku 2020, konkrétní ochranná opatření, klíčové úkoly v roce 2017.

Nejvyšší prokuratura vydala „Pokyny pro akci prokuratury v oblasti velkých dat (2017–2020)“-2

   Mezi nimi „jedno centrum a čtyři systémy“ označuje národní prokurátorské velké datové středisko, standardní systém pro prokuraturu velkých dat, aplikační systém, systém řízení a systém podpory technologií; národní prokurátorské velké datové centrum zahrnuje sdílení a výměnu prokuraturních velkých dat plošina,Knihovna zdrojů pro velké objemy dat, hardwarové a softwarové prostředky pro velké objemy dat, inteligentní hlasové zdroje pro velké datové platformy atd.

Nejvyšší prokuratura vydala „Pokyny pro akci prokuratury v oblasti velkých dat (2017–2020)“-3

   „Akční průvodce“ předkládá obecnou myšlenku výstavby prokuraturních velkých dat: zaměřuje se na aplikaci velkých dat a inteligentních hlasových a dalších souvisejících technologických aplikací, tvořící „bod“ různých požadavků na aplikace, jako je push case kategorie a odsouzení doporučení a řešení soudních případů,Služba pro lidi a další obchodní potřeby jsou „linií“, prohlubují reformu soudního systému a reformu prokuratury se službou a reformu systému soudních sporů zaměřenou na soudní řízení jako „tvář“, aby bylo možné realizovat hlubokou integraci velkých objemů dat a procuratorial work into the "system", and build "The procuratorial big data application system framework of" point, line, surface, body ". Průvodce akcemi poukazuje na to, že budování prokuraturních velkých dat musí sloužit k řešení soudních případů.

Nejvyšší prokuratura vydala „Pokyny pro akci prokuratury v oblasti velkých dat (2017–2020)“-4

  Řešit nevyřešené problémy v současné prokurátorské práci a prosazovat roli prokurativního dohledu; sloužit rozhodování managementu, poskytovat objektivní a přesnou podporu rozhodování a pomáhat prohlubovat reformu soudního systému a prokurátorské reformy; sloužit spravedlnosti pro lidi, zlepšovat úroveň otevřenosti veřejných zakázek a zlepšit důvěryhodnost spravedlnosti a lépe zabezpečit sociální spravedlnost a spravedlnost.

Nejvyšší prokuratura vydala „Pokyny pro akci prokuratury v oblasti velkých dat (2017–2020)“-5

„Pokyny k činnosti“ rovněž objasnily, že nižší a nižší státní zastupitelství,Rozdělení odpovědností mezi obchodní oddělení a technická oddělení při podpoře uplatňování prokuraturních velkých dat dále zdůrazňuje pracovní principy „Nejvyššího lidového prokurátora a provinčních soudů a městských a krajských soudů pro použití“, „poptávkových a technologických“ koordinace". .