Fyzický

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí

souhrn

12. června Qi Yuanfang, předseda Čínské lidové politické poradní konference, vedl některé členy Čínské lidové politické poradní konference k provedení zvláštní inspekce týkající se rozvoje Hongkongu, Tchaj-wanu a zámořských čínských investičních podniků v Changsha. Inspekci doprovázel náměstek primátora Jia Lina a vůdce města Li Changming. Inspekce vývoje Hongkongu, Tchaj-wanu a zámořských čínských podnikatelů investujících do podniků v Changsha je konkrétním opatřením přijatým CPPCC k implementaci pracovních požadavků „tří dosahu“ provinčních a obecních výborů.Qiyuan a jeho strana šli jeden po druhém

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-0

 12.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-1

  června Qi Yuanfang, předseda Čínské lidové politické poradní konference, vedl některé členy Čínské lidové politické poradní konference k provedení zvláštní inspekce týkající se rozvoje Hongkongu, Tchaj-wanu a zámořských čínských investičních podniků v Changsha.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-2

  Inspekci doprovázel náměstek primátora Jia Lina a vůdce města Li Changming.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-3

  Inspekce vývoje Hongkongu, Tchaj-wanu a zámořských čínských podnikatelů investujících do podniků v Changsha je konkrétním opatřením přijatým CPPCC k implementaci pracovních požadavků „tří dosahu“ provinčních a obecních výborů.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-4

 Qi Yuanfang a jeho doprovod postupně přišli na Changchun Huagang Motor Market Trading Market a Hong Kong Chevalier Group Changchun Branch, aby zkontrolovali transakce s motorovými vozidly a rozsáhlé projekty renovace chudinských čtvrtí investované skupinou Taxi a dozvěděli se více o vývoji společnosti a problémy při provozu Potíže a problémy. Po prohlídce na místě uspořádal Qiyuan sympozium. Na schůzce,Někteří členové CPPCC a zástupci podnikatelů plně potvrdili vytvoření měkkého prostředí pro ekonomický rozvoj výborem městských stran a samosprávy a zlepšení kvality služeb podnikům financovaným ze zahraničí. Zaměření na vytvoření mechanismu nepravidelných návratových návštěv pro podniky financované ze zahraničí, zlepšení kvality služeb vlaku „Changman Europe“, rozvoj politik pro přilákání a udržení talentů prostřednictvím propojení vlády a podniků, podpůrná výstavba veřejné dopravy v zahraničních investičních parcíchPoskytovat konkrétní názory a návrhy na poskytování vysoce kvalitních záruk sociálních služeb pro zahraniční vedoucí pracovníky.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-5

  Qi Yuanfang poukázal na to, že v posledních letech přikládal výbor městských stran a samospráva velkou důležitost využívání zahraničního kapitálu a považuje využití zahraničního kapitálu za důležitou součást práce města na podpoře investic, zejména se zaměřením na 500 nejlepších světových, známých nadnárodních společností a mezinárodních strategických investorů. Efekt je pozoruhodný. Na základě inspekce hovořil Qi Yuanfang o názorech s každým a navrhl převzít ducha řady důležitých projevů generálního tajemníka Xi Jinpinga, plně implementovat pět koncepcí rozvoje a vyvinout veškeré úsilí na podporu výstavby velkých investic propagační projekty. Je nutné dále transformovat vládní funkce, dále podporovat zefektivnění správy a delegování pravomocí a vytvořit dobré prostředí pro rozvoj podniků.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-6

 Plně prosazovat model služeb „jedny dveře, jedna síť“, otevírat vládní záležitosti, aktivně provádět budování důvěryhodné vlády, zlepšovat různé systémy a pracovní mechanismy a vytvářet „profesionální“ a „jasný“ vztah mezi vládou a obchodem.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-7

  Je nutné využít strategickou příležitost iniciativy „Jeden pás, jedna cesta“, využít Hongkong a Macao jako platformu pro aktivní rozšíření zahraniční spolupráce a využít zvláštní geografické umístění Hongkongu a Macaa a rozsáhlé zámořské vztahy k přilákání investic.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-8

 Je nutné dodržovat problémově orientovaný přístup a pomáhat hongkonským, macajským a tchajwanským podnikům řešit obtíže a problémy, s nimiž se při jejich vývoji potýkají, s hledáním pravdy a pragmatickým přístupem. Příslušná oddělení a členové CPPCC by měli jít hlouběji do Hongkongu „Macao, Tchaj-wan a čínské podniky investující do podnikání, aby včas vyřešily problémy pro podniky a stimulovaly jejich podnikatelskou vášeň, plně využily potenciál podniku a realizovaly společný rozvoj podniku a města,Vytvořte účinný kruh podpory investic do životního prostředí.

Podporovat rozvoj zahraniční spolupráce za účelem vytvoření prostředí-9

  Jia Lina uvedla, že realizací ducha kongresu provinčních stran po celém městě a shrnutím klíčových bodů práce v první polovině roku CPPCC zorganizovala tuto inspekci a pečlivě sledovala práci centra, odrážející obavy a obavy pro ekonomickou výstavbu a rozvoj města. Problémy reflektované členy výboru a obchodními zástupci hledají pravdu na faktech a jejich názory a návrhy jsou relevantní.

 Je funkční a samospráva to bude vážně prostudovat a vyřešit. Pokud jde o přilákání zahraničních investic, Hongkong a Tchaj-wan byly pro Čchang-čchun vždy důležitou oblastí pro přilákání investic a zaujímání důležitého postavení ve využívání zahraničních investic městem.

  V dalším kroku obecní vláda zvýší své úsilí o otevření se vnějšímu světu a bude podporovat provádění „hlavních stanovisek k dalšímu rozšiřování otevírání“ a „prováděcích stanovisek k dalšímu posilování podpory průmyslových investic“Bude vynaloženo úsilí na vytvoření investičního prostředí, které je „pro-obchodní, bezpečné, podpůrné a bohaté“ a vytvoří silnou investiční atmosféru v celém městě a přiláká do Changchunu další společnosti, aby hledaly společný rozvoj.

Doufáme, že členové CPPCC, zejména členové Hongkongu a Macaa, využijí svých vlastních výhod k tomu, aby nadále hráli aktivní roli při propagaci Čchang-čchunu, propagaci Čchang-čchunu a přilákání investic. .