Stipendium

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně

souhrn

12. června se v Nanchangu konal devátý národní kongres provincie Jiangxi Čínské demokratické národní stavební asociace. Ma Peihua, místopředseda Národního výboru Čínské lidové politické poradní konference a první místopředseda Demokratické národní stavební asociace, a Mao Weiming, člen Stálého výboru výboru provinční strany Jiangxi a výkonný viceguvernér komunistické strany Číny se zúčastnil setkání, aby poblahopřál a promluvil. Xie Yisen, zástupce ředitele Stálého výboru zemského lidového kongresu, Zheng Weiwen, zástupce guvernéra, Tang Jianren, místopředseda provinční politické poradní konference a předseda provinčního výboru Jiangxi Demokratického progresivního výboru,Zástupce vedoucího provinční politické poradní konference

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně-0

  12.

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně-1

   června se v Nanchangu konal devátý národní kongres provincie Jiangxi Čínské demokratické národní stavební asociace. Ma Peihua, místopředseda Národního výboru Čínské lidové politické poradní konference a první místopředseda Demokratické národní stavební asociace, a Mao Weiming, člen Stálého výboru výboru provinční strany Jiangxi a výkonný viceguvernér komunistické strany Číny se zúčastnil setkání, aby poblahopřál a promluvil. Xie Yisen, zástupce ředitele Stálého výboru zemského lidového kongresu, Zheng Weiwen, zástupce guvernéra, Tang Jianren, místopředseda provinční politické poradní konference a předseda provinčního výboru Jiangxi Demokratického progresivního výboru,Setkání se zúčastnili Sun Jusheng, místopředseda provinčního výboru Čínské lidové politické poradní konference a výkonný předseda konference, a Hu Zhenpeng, bývalý předseda provinčního výboru Demokratické národní stavební asociace. Ma Peihua plně potvrdila úspěchy zemského výboru Jiangxi Demokratického národního stavebního svazu od jeho znovuzvolení v roce 2012.

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně-2

   Poukázal na to, že moje země vstoupila do důležité etapy provádění „Třináctého pětiletého plánu“, rozhodující etapy všestranného budování dobře fungující společnosti a prohlubování reforem a otevírání,Urychlete kritické období transformace režimu ekonomického rozvoje.

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně-3

   Organizace na všech úrovních zemského výboru Jiangxi Demokratického národního stavebního svazu a většina členů musí jasně pochopit situaci, mít na paměti misi, plnit své povinnosti s náležitou péčí a usilovat o otevírání nových vyhlídek na práci. Musíme držet vysoko velký prapor vlastenectví a socialismu s čínskými charakteristikami a vědomě udržovat vysoký stupeň konzistence s Ústředním výborem Komunistické strany Číny, jehož jádrem v ideologických a politických akcích je soudruh Si Ťin-pching. Zaměřuje se na pracovní priority strany a země, čestně vykonává funkce účasti v politice, demokratického dohledu a účasti na politických konzultacích pod vedením Komunistické strany Číny a vítá svolání 19.

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně-4

   národního kongresu Komunistická strana Číny a 11. národní kongres Demokratické národní stavební asociace s dobrým duchem a vynikajícími pracovními výsledky. Mao Weiming jménem provinčního výboru Jiangxi Komunistické strany Číny blahopřál svolání konference.

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně-5

   Doufá, že se nové vedení zemského výboru Jiangxi Demokratického národního stavebního svazu a všichni jeho členové budou držet správným směrem. Zlepšovat politické pozice, prohlubovat politické převody, posilovat politické odpovědnosti a neustále upevňovat politické základy pro jednotu a boj; plně využívat jedinečné výhody, více přispívat k hospodářskému rozvoji, reformám a inovacím, harmonii a stabilitě a životním prostředím lidí a přispívat více k budování prosperity, krásy a štěstí v Jiangxi Strength; posílit vlastní konstrukci, trvat na ideologickém budování, talenty a talenty,Legislativní schůzky se zvláštními charakteristikami a institucionální správou, usilující o vytvoření vysoce kvalitního týmu zúčastněných stran. Za provinční výbory demokratických stran a provinční federaci průmyslu a obchodu přednesl Tang Jianren na konferenci blahopřejný projev.

Otevírá se devátý národní kongres Demokratické národní stavební asociace provincie Jiangxi v Číně-6

Sun Jusheng přednesl na konferenci pracovní zprávu jménem 8. provinčního výboru Čínské lidové republiky Demokratické národní stavební asociace. .