Žena

„Technologie Jinyu“ je upgradována na komplexní skupinu finančních služeb

souhrn

■ Finanční zpravodaj Před několika dny uspořádala společnost Jinyu Technology Group konferenci o upgradu značky a oficiálně oznámila rozšíření podnikání skupiny z P2P na P2P, spotřebitelské financování, správu aktiv a soukromý kapitál. Více než 200 známých tuzemských finančních osobností a hostů se sešlo, aby hovořili o nových nápadech a nových způsobech rozvoje internetového financování v nové situaci.Podle Jinyu Technology Group

„Technologie Jinyu“ je upgradována na komplexní skupinu finančních služeb

„Technologie Jinyu“ je upgradována na komplexní skupinu finančních služeb-0

  ■ Finanční zpravodaj Před několika dny uspořádala společnost Jinyu Technology Group konferenci o upgradu značky a oficiálně oznámila rozšíření podnikání skupiny z P2P na P2P, spotřebitelské financování, správu aktiv a soukromý kapitál. Více než 200 známých tuzemských finančních osobností a hostů se sešlo, aby hovořili o nových nápadech a nových způsobech rozvoje internetového financování v nové situaci. Podle Ge Shaochuna, prezidenta Jinyu Technology Group, skupina původně dokončí výstavbu celého spotřebitelského finančního systému v červenci.

„Technologie Jinyu“ je upgradována na komplexní skupinu finančních služeb-1

   Ve spotřebitelském financování existují dvě klíčové služby, jednou jsou malé a mikroúvěrové půjčky, které se používají ke krátkodobému obratu.

„Technologie Jinyu“ je upgradována na komplexní skupinu finančních služeb-2

   Druhý je založen na splátkách za domácí kutily a domácí stavební materiály, které jsou implementovány v každém specializovaném obchodě.

„Technologie Jinyu“ je upgradována na komplexní skupinu finančních služeb-3

   V současné době,Jinyu Technology již vlastní 4 dceřiné společnosti, Rongyudai, Justxiangdai, Miracle Equity Investment Fund a Ruisi Asset Management.

„Technologie Jinyu“ je upgradována na komplexní skupinu finančních služeb-4

   Mezi nimi se Rongyudai zaměřuje na obsluhu trhu s hardwarovými formami se zaměřením na řešení finančních problémů, se kterými se setkávají obchodníci a další účastníci v oblasti nákupu, skladování, obchodování, logistiky a dalších vazeb prodejního řetězce odvětví forem na hardwarové stroje v Dongguanu a okolních oblastech. Kumulovaný objem transakcí platformy je 230 milionů juanů. Podnikání v oblasti spotřebitelského financování a podnikání v oblasti soukromých kapitálových fondů budou zahájeny v červenci, respektive v září.

„Technologie Jinyu“ je upgradována na komplexní skupinu finančních služeb-5

.