Politický

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení

souhrn

Nanfang Daily (Reporter / Ye Dan) Dne 12. června zveřejnila domácí aplikace pro finanční správu Sui Shou Ji a agentura pro analýzu velkých dat Analysys „Report Public Wealth Management Cognition and Behavior Index“ za rok 2017 (dále jen „zpráva“) . Zpráva ukazuje, že znalosti a kroky veřejnosti v oblasti finančního řízení dosud nedosáhly shody. Tento uživatelský průzkum provedený společnostmi Sui Shou Ji a Analysys se týká velkých měst po celé zemi

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení-0

  Nanfang Daily (Reporter / Ye Dan) Dne 12. června zveřejnila domácí aplikace pro finanční správu Sui Shou Ji a agentura pro analýzu velkých dat Analysys „Report Public Wealth Management Cognition and Behavior Index“ za rok 2017 (dále jen „zpráva“) .

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení-1

   Zpráva ukazuje, že znalosti a kroky veřejnosti v oblasti finančního řízení dosud nedosáhly shody. Tento uživatelský průzkum provedený společnostmi Sui Shou Ji a Analysys zahrnuje velká města po celé zemi.

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení-2

  Uživatelé mužů a žen představovali 53,4%, respektive 44,6%.

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení-3

   Z nich největší podíl připadl na období po 90. letech, kdy dosáhl 41,3%, a po 80.

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení-4

   letech a po 70. letech na 25,8%, respektive 20,5%.

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení-5

   Uživatelé, kteří se účastnili průzkumu, používali 3,2 aplikací pro správu majetku na hlavu, s průměrnou dobou správy majetku 6,7 roku a částkou správy majetku 89 000 juanů.

Velká data ukazují, že Guangdong netizens miluje finanční řízení-6

   Zpráva ukazuje, že uživatelé, kteří rádi investují do finanční správy, také často používají sociální sítě,Aplikace pro zasílání rychlých zpráv a platby a upřednostňují značky mobilních telefonů Android, jako jsou Huawei, OPPO a Samsung. Geograficky se uživatelé v městech první úrovně více zajímají o finanční správu. Šanghaj, Kanton a Peking jsou prvními třemi městy s největším finančním zájmem.

Pokud jde o provincie, největší zájem o finanční řízení mají uživatelé Kuang-tungu, přičemž Jiangsu a Shandong jsou na druhém a třetím místě. Z hlediska stylů správy investic a financí jsou vybráni nejsilnější uživatelé, kteří představují 33,6%. .