Společnost

Do systému vyšetřování úvěrů vstoupí případy zanedbání povinné péče o zdraví a zdraví

souhrn

Podle zpravodajské agentury Xinhua v Pekingu 12. června uspořádala Národní komise pro plánování zdraví a rodiny pravidelnou tiskovou konferenci k „Stanoviskům k posílení budování systému plánování zdraví a rodiny“ 12. prosince. Uvádí, že aby mohla pokračovat na podporu budování lékařské etiky a lékařské etiky bude spojen systém plánování zdraví a rodiny.Vybudovat „síť vysokého napětí“, provést speciální nápravu v klíčových oblastech a zřídit systém úvěrových informací.Oblast nákupu a prodeje léků a lékařské služby nejsou

Do systému vyšetřování úvěrů vstoupí případy zanedbání povinné péče o zdraví a zdraví

Do systému vyšetřování úvěrů vstoupí případy zanedbání povinné péče o zdraví a zdraví-0

  Podle zpravodajské agentury Xinhua v Pekingu 12. června uspořádala Národní komise pro plánování zdraví a rodiny pravidelnou tiskovou konferenci k „Stanoviskům k posílení budování systému plánování zdraví a rodiny“ 12. prosince.

Do systému vyšetřování úvěrů vstoupí případy zanedbání povinné péče o zdraví a zdraví-1

   Uvádí, že aby mohla pokračovat na podporu budování lékařské etiky a lékařské etiky bude spojen systém plánování zdraví a rodiny.

Do systému vyšetřování úvěrů vstoupí případy zanedbání povinné péče o zdraví a zdraví-2

  Vybudovat „síť vysokého napětí“, provést speciální nápravu v klíčových oblastech a zřídit systém úvěrových informací. Instituce a jednotlivci, kteří mají případy nezdravých praktik v oblasti nákupu a prodeje léků a lékařských služeb, jsou zahrnuti do systému vyšetřování úvěrů a je implementován systém zákazu průmyslu. Podle Národní komise pro plánování zdraví a rodiny se v posledních letech neustále posilovalo budování systému plánování zdraví a rodiny, neustále se zlepšovala koncepce nejvyšší úrovně a vyšetřování a vyřizování případů udržovalo vysoký tlak .

Do systému vyšetřování úvěrů vstoupí případy zanedbání povinné péče o zdraví a zdraví-3

   V roce 2014 moje země navrhla posílit budování lékařských a zdravotnických postupů “„Devět zákazů“, včetně zákazu spojování osobních příjmů zdravotnických a zdravotnických pracovníků s příjmem drog a lékařských prohlídek, a zákazu provizí za fakturaci atd. Nezdravé praktiky v lékařské oblasti však stále existují ve velmi malém rozsahu počet zdravotnických zařízení a jednotlivého zdravotnického personálu. Stát Li Luping, inspektor lékařské správy a úřadu pro správu nemocnic při komisi pro plánování zdraví a rodiny, uvedl, že od vyhlášení předpisů „devět zákazů“,Národní komise pro plánování zdraví a rodiny provedla celkem 880 zvláštních činností správy ve 14 provinciích a městech. Jak dobře používat samoopravný „imunizační prostředek“? Stanoviska jasně naznačují, že by měly být kontrolovány klíčové lékařské instituce.

Do systému vyšetřování úvěrů vstoupí případy zanedbání povinné péče o zdraví a zdraví-4

   V roce 2020 budou všechny lékařské instituce nad sekundární úrovní provádět inspekce v nemocnicích. Současně energicky popularizujte vzdělávání a výcvik stylu a míra školení dosáhne v roce 2020 100%. Vytvořte systém hlášení kreditů pro systém plánování zdraví a rodiny.

Do systému vyšetřování úvěrů vstoupí případy zanedbání povinné péče o zdraví a zdraví-5

   Formulujte opatření pro sdílení informací a společné tresty.

   „Tímto způsobem budeme postupně splétat a budovat„ vysokonapěťovou síť “, aby bylo možné dohlížet na různé typy zdravotnických zařízení. “ Řekl Li Luping. Názory také objasnily další cíle a úkoly pro konstrukci stylu. Do roku 2020 budou správní oddělení zdravotní a rodinné plánování v mé zemi nad úrovní kraje a lékařské a zdravotní instituce nad sekundární úrovní vybaveny personálem pro stavbu morálky na plný úvazek.

Konstrukce lékařské etiky a etiky se rychle rozvíjí a původně byl zaveden systém budování etiky, který je uspokojen masami a uznáván společností. .