Průzkum

Žena byla podvedena, aby poslala peníze na „bezpečný účet“, policie Baiyun okamžitě odradila, aby zabránila ztrátě

souhrn

Nanfang Daily (reportér / korespondent Wu Ke / Liu Haihong, Ding Yan Cen Baihan) 9. června, oběť ženy ve městě Taihe ve čtvrti Baiyun, byla téměř podvedena, když přijala hovor od „policie Anhui“. Policie byla okamžitě odrazena policii během převodu, aby nedošlo ke ztrátám. V poledne 9. června v bance ve čtvrti Taihe Township v okrese Baiyun vypadala žena v panice. Při zvedání telefonu se připravovala poslat peníze před bankomat.Její činy

Žena byla podvedena, aby poslala peníze na „bezpečný účet“, policie Baiyun okamžitě odradila, aby zabránila ztrátě

Žena byla podvedena, aby poslala peníze na „bezpečný účet“, policie Baiyun okamžitě odradila, aby zabránila ztrátě-0

  Nanfang Daily (reportér / korespondent Wu Ke / Liu Haihong, Ding Yan Cen Baihan) 9.

Žena byla podvedena, aby poslala peníze na „bezpečný účet“, policie Baiyun okamžitě odradila, aby zabránila ztrátě-1

   června, oběť ženy ve městě Taihe ve čtvrti Baiyun, byla téměř podvedena, když přijala hovor od „policie Anhui“. Policie byla okamžitě odrazena policii během převodu, aby nedošlo ke ztrátám. V poledne 9.

Žena byla podvedena, aby poslala peníze na „bezpečný účet“, policie Baiyun okamžitě odradila, aby zabránila ztrátě-2

   června v bance ve čtvrti Taihe Township v okrese Baiyun vypadala žena v panice. Při zvedání telefonu se připravovala poslat peníze před bankomat. Její činy vzbudily ostražitost strážců banky rozmístěných policejní stanicí Taihe. Ochranka vykročila, aby se zeptala, ale žena odpověděla na otázku.

Žena byla podvedena, aby poslala peníze na „bezpečný účet“, policie Baiyun okamžitě odradila, aby zabránila ztrátě-3

   Ochranka měla podezření, že byla podvedena. Při stabilizaci nálady ženy okamžitě hlásila na policejní stanici Taihe. Policie z institutu Taihe rychle dorazila na místo činu a po výslechu se dozvěděla, že žena obdržela hovor od „policie Anhui“.

Žena byla podvedena, aby poslala peníze na „bezpečný účet“, policie Baiyun okamžitě odradila, aby zabránila ztrátě-4

  Tvrdila, že její bankovní účet byl podezřelý z podvodu, a chtěla zmrazit všechny své účty a chtěla ji. Pokud chtěla dokázat svou nevinu, musí poukázat všechny vklady na svém účtu na „zabezpečený účet“. nelze nikomu říct.

   Žena se připravovala na převod první hotovosti 7 000 juanů na „zabezpečený účet“, když oběti zavolal podezřelý z podvodu, který se prohlašoval za „anhuiského policistu“. Požádejte o okamžité vložení peněz. Policie přijala hovor a potvrdila jeho totožnost, ale podezřelý z telefonu neustoupil. Policii také „varoval“: „Předstírání, že je policista, je právně odpovědný!“ Potom druhá strana změnila různé role, od “ policista, který případ řešil „na“ kapitána kriminální policie.

   “„ Udělal jsem oběti pět nebo šest telefonních hovorů a rozhovory byly všechny technické výrazy. Tón je klidný a klidný. V tuto chvíli si oběť nebyla jistá a trvala na uložení peněz na „zabezpečený účet druhé strany.

  “ Policie na místě ho trpělivě přesvědčila a zajistila, aby byla chráněna jeho osobní a majetková bezpečnost. a oběť následovala policii, aby opustila banku napůl důvěryhodnou. Po návratu na policejní stanici si oběť náhle uvědomila.

.