Umění

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý

souhrn

Wu Chengping šel před 20 lety na jih do Guangzhou. Bylo to poprvé v životě, co jsem jel vlakem. Je to téměř 20 hodin z Wu-chanu do Kantonu a je to docela rychlé. V té době byl materiál relativně vzácný. Před střední školou byla naše doprava převážně pěšky a kola se kupovala až druhý rok po práci. Vysokorychlostní železnice Wuhan-Guangzhou byla oficiálně uvedena do provozu 26. prosince 2009 s rychlostí 350 kilometrů za hodinu.Bude doma

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-0

 Wu Chengping šel před 20 lety na jih do Guangzhou. Bylo to poprvé v životě, co jsem jel vlakem.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-1

  Je to téměř 20 hodin z Wu-chanu do Kantonu a je to docela rychlé. V té době byl materiál relativně vzácný.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-2

  Před střední školou byla naše doprava převážně pěšky a kola se kupovala až druhý rok po práci. Vysokorychlostní železnice Wuhan-Guangzhou byla oficiálně uvedena do provozu 26.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-3

  prosince 2009 s rychlostí 350 kilometrů za hodinu. Přeneste vzdálenost z domova na více než deset hodin najednou. V mžiku oka překonal čínský počet kilometrů provozu vysokorychlostní železnice v roce 2016 22 000 kilometrů, což představuje více než 65% celosvětového počtu kilometrů provozu vysokorychlostní železnice. V posledních letech se čínská vysokorychlostní železnice stala měřítkem pro nejnovější čínskou technologii agresivního rozšiřování zámořských trhů a v zámoří dosáhla rychlého pokroku.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-4

  Díky vysokému nákladovému výkonu a úspěšným provozním zkušenostemPostupné objednávky byly získány na globálním trhu.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-5

  Podle statistik je současný objem obchodů společnosti CRRC na prvním místě na světě v odvětví železničních zařízení a železničních přepravních zařízení a čínská vysokorychlostní železnice představuje asi 30% celosvětového podílu na trhu. To je tvrdá práce a pot mnoha generací lidí.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-6

  Právě oni přiměli čínskou vysokorychlostní železnici jít do světa a proslavit se. Dne 15. července 2016, představující nový úspěch nejvyšší úrovně zkušebního úkolu čínské standardní EMU v té době, odjel čínský standardní vlak EMU z východního nádraží Zhengzhou na novou „zkušební jízdu“.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-7

  Jedná se o čínský standardní EMU navržený a vyvinutý naší zemí a plně vlastnící nezávislá práva duševního vlastnictví. Setkává se v okrese Minquan, Shangqiu, provincie Henan, rychlostí 420 kilometrů za hodinu. Zrodil se nový světový rychlostní rekord pro EMU.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-8

  Komplexní test provedený Čínskou standardní EMU na vysokorychlostní železnici Zhengxu úspěšně získal údaje o spotřebě energie, vibračních a hlukových charakteristikách čínského standardního provozu EMU a prozkoumal zákon o změně klíčových technických parametrů vysokorychlostních železničních systémů s rychlostí 400 kilometrů za hodinu a vyšší, aby se prohloubil vztah vysokorychlostního vlaku mezi koly v mé zemi,Teoretický výzkum vztahů typu „bow-to-net“ a aerodynamiky, jakož i výzkum základních technologií a řízení provozu vysokorychlostních železnic poskytují silnou technickou podporu. V současné době má čínská vysokorychlostní železnice tři výhody: vyspělou technologii, bezpečnou a spolehlivou; nízkou cenu, vysoký nákladový výkon; bohaté provozní zkušenosti a normy pro každou železniční stavbu v Číně zaručeně nezůstanou pozadu po dobu nejméně 20 let . Čína úspěšně vlastní pokročilou technologii vysokorychlostní železniční integrace na světě, konstrukční technologii, technologii výroby zařízení a technologii řízení provozu.

Čína Vysokorychlostní železnice Jsem na vás hrdý-9

  Má sílu vytvořit skupinu, která se vydá na moře, a může vyzvat všechny konkurenty. V současné době je v Číně více než 1300 vysokorychlostních vlaků, nejvíce na světě.

  Vlak pokrývá různé rychlosti od 200 kilometrů za hodinu do 380 kilometrů za hodinu. Nejúplnější odrůda. Kumulativní počet provozních kilometrů EMU je přibližně 1,6 miliardy kilometrů, přičemž nejzkušenější jsou. Pokud jde o stavební náklady a efektivitu, mají čínské společnosti více výhod.

  Podle odhadů jsou průměrné náklady zahraničních společností na stavbu vysokorychlostní železnice více než 50 milionů USD na kilometr, zatímco Číně stačí jen polovina a doba výstavby čínských společností je krátká a účinnost výstavby je více než dvojnásobek zahraničních společností. Cena je nízká, ale standard je vyšší.

  Pokud jde o bezpečnost, čínská norma je v zásadě stejná jako evropská norma a konstrukční norma je mnohem vyšší než evropská norma. Druhy a dávky ocelových tyčí, cementu a dalších materiálů používaných při stavbě čínských podniků jsou relativně vysoké. Největší výhodou čínského železničního vybavení je vysoký nákladový výkon a silná schopnost dodávat.

  Nákladově efektivní, ne “Záměrná změna trhu za nízké ceny. "Hlavní konkurenceschopnost čínských podniků spočívá v jejich schopnosti kontrolovat náklady. Čínské železnice mají kompletní podpůrný průmysl a dobře rozvinutý kompletní průmyslový řetězec včetně předřazeného a navazujícího. To je něco, co běžní zahraniční výrobci nemohou dosáhnout.

  Cyklus nákladu je krátký a efektivita práce vysoká.

  U stejného vlaku trvá jeho výrobě zahraniční společnost 18–22 měsíců. CRRC může být až 12 měsíců.

  Včasný doručovací cyklus je další kouzelnou zbraní k získání tržních objednávek.

  Revitalizace národního hospodářství musí brát reálnou ekonomiku za svou vlastní odpovědnost a silný průmysl znamená silnou zemi. Při ohlédnutí za minulostí uvedl Liang Qichao z dynastie Čching v „Komentáři k státu v rozhovoru o průmyslnících“: „Všichni na světě říkají, že země je založena na obchodu, a to je povrchní teorie.

 Nevím, že základ zahraniční prosperity a silné země spočívá ve skutečnosti, že se jedná o dílenské zpracování, dokonalost stylu, znalosti chemie, používání strojů, rafinovanou výrobu, drsnou výrobu ve rafinovanou, levnou na drahé, a pak mají obchodníci kapitál na přesun a existují dvojí výhody. „Od doby, kdy průmysl zachránil zemi, aby průmysl omladil zemi, a nyní si průmysl vytvořil čínský sen, byl průmysl vždy páteří a páteří čínské ekonomiky.

 Po založení Nové Číny prošlo naše odvětví několika fázemi. První fáze je od nuly.

  Máme mnoho prvenství, ale v minulosti žádné nebyly. Například byly vyrobeny první auto a první traktor v Číně. Druhá fáze je od nedostatku po úplnou. V minulém období plánované ekonomiky mnoho věcí chybělo.

  Ale za posledních 30 let reforem a otevírání seVyvíjíme se rychle. Vyrobené věci jsou extrémně bohaté, což je oproti minulosti obrovské zlepšení.

  Ve třetí fázi musíme jít od silného k silnému.

  V dnešní době už věci máme a mnoho z nich je na světě dokonce číslo jedna.

  Množství se zvýšilo, ale je třeba zlepšit kvalitu. Dong Mingzhu ze společnosti Gree Group hrdě prohlásil, že jsem jedničkou ve světových klimatizacích.

 Ale takových podnikatelů není mnoho a takových produktů stále není dost. Revitalizace průmyslové ekonomiky znamená další transformaci způsobu rozvoje a provedení strukturálních reforem na straně nabídky, aby se naše průmyslová ekonomika změnila z „mít“ na „silnou“ na „silnější“. Čínská vysokorychlostní železnice to dokázala! Dne 21.

  července 2016 publikoval „People's Daily“ revizní článek tajemníka výboru městské strany Foshan Lu Yi,Důraz je kladen na „Výroba je kořenem společnosti Foshan, vynalézavost je duší výroby a duch řemesla je páteří společnosti Foshan navždy. “ Jako člen výrobního města Foshan také velmi hrdě říkám: Čína vysokorychlostní železnice, jsem na vás hrdý! (Autor je členem Městské politické poradní konference Foshan a zástupcem generálního ředitele společnosti Guangdong Xingxing Refrigeration Equipment Co.

, Ltd. )Wang Pengya.