Přírodní

Moje „klíčová slova“

souhrn

Téma tohoto čísla přijímací zkoušky na vysokou školu v roce 2017 skončilo, ale diskuse o letošních otázkách složení přijímací zkoušky na vysokou školu se nezmenšuje. Letošní otázka eseje na přijímací zkoušku na univerzitu v Guangdongu vyžaduje, aby si kandidáti vybrali dvě až tři „čínská klíčová slova“ z termínů jako „Belt and Road“, „Giant Panda“, „Square Dance“ a „High Speed ​​Rail“, aby představili Čínu znají a pomáhají cizím mladým lidem porozumět.Jakmile je název eseje vydán, okamžitě

Moje „klíčová slova“

Moje „klíčová slova“-0

  Téma tohoto čísla přijímací zkoušky na vysokou školu v roce 2017 skončilo, ale diskuse o letošních otázkách složení přijímací zkoušky na vysokou školu se nezmenšuje.

Moje „klíčová slova“-1

   Letošní otázka eseje na přijímací zkoušku na univerzitu v Guangdongu vyžaduje, aby si kandidáti vybrali dvě až tři „čínská klíčová slova“ z termínů jako „Belt and Road“, „Giant Panda“, „Square Dance“ a „High Speed ​​Rail“, aby představili Čínu znají a pomáhají cizím mladým lidem porozumět.

Moje „klíčová slova“-2

Jakmile téma eseje vyšlo, okamžitě vzbudilo vášnivou diskusi. Někteří odborníci uvedli, že výše uvedená témata ve skutečnosti shrnují současný život Číňanů z národní a kulturní úrovně. V tomto čísle „Lai Lun“ vyzval Nanfang Daily dva podnikatele a vládního úředníka z Foshanu, aby diskutovali o tom, co vidíKlíčová slova ". Věnujte prosím pozornost!.