Průmysl

Ananas z nebe rozbil auto do jámy

souhrn

Hualong.com 12. června ve 22:40 hodin (reportér Zhang Yong) O případu zranění a škod způsobených házením ve vysokých nadmořských výškách informovala média více než jednou. I když každý odsuzuje toto necivilizované chování. Paraboly ve vysoké nadmořské výšce se však čas od času stále vyskytují. 2. června v 10 hodin ráno taková výstraha obdržela policejní stanici Chaoyang Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Beibei.Padající z nebe

Ananas z nebe rozbil auto do jámy

Ananas z nebe rozbil auto do jámy-0

 Policie se o situaci dozvěděla na místě incidentu.

Ananas z nebe rozbil auto do jámy-1

  Foto s laskavým svolením policie Beibei, zveřejněno na Hualong. com.

Ananas z nebe rozbil auto do jámy-2

  Hualong.

Ananas z nebe rozbil auto do jámy-3

 com 12. června ve 22:40 hodin (reportér Zhang Yong) O případu zranění a škod způsobených házením ve vysokých nadmořských výškách informovala média více než jednou. I když každý odsuzuje toto necivilizované chování. Paraboly ve vysoké nadmořské výšce se však čas od času stále vyskytují.

Ananas z nebe rozbil auto do jámy-4

  2. června v 10 hodinPolicejní stanice Chaoyang Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Beibei takový poplach dostala. Velký ananas padající z nebe rozbil soukromé auto zaparkované na parkovišti v této oblasti do velké díry.

Ananas z nebe rozbil auto do jámy-5

  Policie přivolala ostraha na parkovišti. Ochranka řekla, že kolem 10 ráno náhle uslyšel hlasitý zvuk „rána“ a sebe i chodce v minulosti zaskočilo.

Ananas z nebe rozbil auto do jámy-6

 Ochranka rychle vykročila ke kontrole a neočekávaně ananas zasáhl bílé auto, takže spěchal zavolat policii.

  Po příjezdu na místo policie zjistila, že přední kapota rozbitého vozu byla rozbita z jámy ananasem a kolem bylo roztroušeno mnoho úlomků ananasu.

  Dav diváků si stěžoval na policii, když kolem něj prošel ananas a málem ho zasáhl.

 Odkud ananas spadl? Policie na základě vyšetřování na místě spekulovala, že by to mělo být odhozeno obyvateli 1. a 5.

  bloku výškové budovy poblíž rozbitého vozu, konkrétní realizátor je však stále nejistý. Po oznámení příchodu majitele automobilu policie zprostředkovává komunikaci mezi majitelem automobilu, parkovištěm a správou výškových budov. Nakonec nechte parkoviště a správu výškových budov zvýšit náklady na údržbu automobilu. Po zjištění, kdo to hodil, bude pachatel odpovědný.

  Policie doufá: Parabolik půjde na policejní stanici, jakmile uvidí zprávy, aby převzal iniciativu a přiznal svou chybu a převzal odpovídající právní odpovědnost.

  Zároveň je široké veřejnosti připomenuto, že střely ve vysokých nadmořských výškách mají velmi velká bezpečnostní rizika.

Pokud nebude nalezen žádný realizátor, odpovědnost za kompenzaci ponesou společně všechny domácnosti, které mají podmínky implementace. .