Fakta

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť

souhrn

Nansha Daily (reportér / korespondent Huang Shaohong / Lin Zhengshan Chen Yingxin) 12. se reportér dozvěděl od Úřadu tří obrany okresu Nansha, že se očekává, že tajfun „Miaobai“ dopadne v noci 12. na pevninu. reagoval a posílil obranu. Těžká tropická bouře "Miaobai" se nacházela na moři asi 124 kilometrů jihovýchodně od okresu Nansha v 18:00 dne 12 (severní zeměpisná šířka 21.8 stupňů, 114 východní délky.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-0

  Nansha Daily (reportér / korespondent Huang Shaohong / Lin Zhengshan Chen Yingxin) 12.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-1

   se reportér dozvěděl od Úřadu tří obrany okresu Nansha, že se očekává, že tajfun „Miaobai“ dopadne v noci 12. na pevninu. reagoval a posílil obranu.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-2

   Těžká tropická bouře "Miaobai" se nacházela na moři asi 124 kilometrů jihovýchodně od okresu Nansha v 18:00 dne 12 (severní zeměpisná šířka 21. 8 stupňů, 114,4 stupně východní délky), očekává se, že se „Miaobai“ bude pohybovat ze severu na západ rychlostí 20 kilometrů za hodinu a dnes v noci přistane v Zhuhai k pobřežním městům a krajům Huilai. v jeskynní ulici byly zaznamenány poryvy a očekává se, že vítr bude i nadále stoupat.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-3

   Maximální poryvy před a po přistání mohou při silném dešti dosáhnout poryvů na 9 úrovních. Rozumí se, že od 11. dne vydává okres Nansha nepřetržitě příslušné varovné signály tajfunu. Odpoledne 12.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-4

   února vydala meteorologická observatoř v okrese Nansha varování před žlutým tajfunem; velitelství obrany tří okresů Nansha zahájilo nouzovou reakci odolnou proti větru třetí úrovně. Velitelství tří velitelů obrany v okrese Nansha vydalo 11. června ve 14:00 „nouzové oznámení o odvádění dobré práce v obraně proti tropickému cyklónu v Jihočínském moři“.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-5

  Všechny jednotky jsou jasně povinny předem nasadit obranu, přísně implementovat různé systémy odpovědnosti a efektivně implementovat různé obrany v souladu s požadavky plánu tří prevencí. Podle provinčních a obecních požadavků se před 17:00 11. dne vrátilo všech 950 námořních plavidel do přístavu, aby se vyhnulo větru, a námořní operátoři vystoupili na břeh, aby se vyhnuli nebezpečí.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-6

   Byla zavedena různá opatření na prevenci větru pro vracející se plavidla. V 8:30 dne 12. , vrchní velitel tří obran Nansha District,Všechny klíčové členské jednotky a města a ulice se letos zúčastnily dálkové videokonference tajfunu č.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-7

   2 mezi generální obranou národní obrany a generální obranou provinční obrany.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-8

   Po schůzce požádal velitel obrany okresu Nansha Wang Yong všechna oddělení a města a ulice, aby důsledně plnili požadavky schůzky, počínaje nejnepříznivější situací obrany tajfunu, přísným prováděním pracovních povinností v oblasti prevence tajfunu a posilováním ve službě. Proveďte různá opatření, abyste zabránili větru.

Očekává se, že Nansha bude mít silný déšť-9

.