Místní

"Miao Bai" přinese zřejmý vítr a déšť do Huizhou

souhrn

Nanfang Daily (Reporter / Huang Shan) Letošní tajfun „Miaobai“ číslo 2 byl vygenerován odpoledne 11. Očekává se, že to bude první tajfun, který letos přistane v Guangdongu. Po přistání se prohloubí do vnitrozemí a přinese evidentní vítr a déšť do Huizhou. Ve 12:12 hodin 12. vydali okres Huicheng, okres Zhongkai a okres Daya Bay města Huizhou žluté varovné signály pro tajfuny. Město vstoupilo do stavu obrany tajfunu,Mateřská školka, školka

"Miao Bai" přinese zřejmý vítr a déšť do Huizhou-0

  Nanfang Daily (Reporter / Huang Shan) Letošní tajfun „Miaobai“ číslo 2 byl vygenerován odpoledne 11. Očekává se, že to bude první tajfun, který letos přistane v Guangdongu. Po přistání se prohloubí do vnitrozemí a přinese evidentní vítr a déšť do Huizhou.

"Miao Bai" přinese zřejmý vítr a déšť do Huizhou-1

   Ve 12:12 hodin 12. vydali okres Huicheng, okres Zhongkai a okres Daya Bay města Huizhou žluté varovné signály pro tajfuny. Město vstoupilo do stavu obrany tajfunu,Mateřské školky, mateřské školy a základní a střední školy jsou uzavřeny.

"Miao Bai" přinese zřejmý vítr a déšť do Huizhou-2

   V 18:00 dne 12.

"Miao Bai" přinese zřejmý vítr a déšť do Huizhou-3

   Městské meteorologické oddělení Chuej-čou oznámilo, že centrum „Miaobai“ se nachází na severní mořské hladině Jihočínského moře, což je asi 88 kilometrů jižně od Šen-čenu (21,8 stupně severní šířky, 114,4 stupně východně) Maximální síla větru poblíž středu je 10 (25 m / s).

"Miao Bai" přinese zřejmý vítr a déšť do Huizhou-4

   Očekává se, že se „Miaobai“ bude pohybovat na sever rychlostí 20 kilometrů za hodinu. Intenzita se nadále udržuje. Očekává se, že od noci z 12.

   na 13.

   bude ve městě Huizhou silný déšť až silný déšť; bouřky a místní silný déšť od 14 do 15; a další zřejmý srážkový proces od 16 do 17. Mezi nimi, od odpoledne 12. do 13.

   dne, vítr v pobřežních oblastech a pobřežních mořích postupně narůstal na 8-10 poryvů jedenácti. Meteorologické oddělení připomnělo: „Miao Bai“Přistání přinese Huizhou zjevné účinky větru a deště.

Je třeba se zaměřit na prevenci silného větru a silných srážek a také na městské a venkovské záplavy, horské bystřiny, sesuvy půdy, sesuvy půdy a další katastrofy, které způsobují. .