Kultura

Vyhlídková místa na úrovni Huizhou A budou uzavřena do 17:00 dne 12. dne

souhrn

Nanfang Daily (reportér / korespondent Lu Hui / Liu Ruiqing) Zpravodaj se z kanceláře cestovního ruchu Huizhou odpoledne 12. dne dozvěděl, že během dopadu tajfunu Miaobai zastavil Huizhou všechny volnočasové aktivity související s mořem a zakazuje turistům chodit na pláž sledovat příliv. Pobřežní vyhlídková místa na úrovni A a projekty pobřežního cestovního ruchu budou uzavřeny bezprostředně do 12:00 dne 12. a všechna vyhlídková místa na úrovni A ve městě budou uzavřena do 17:00.Městská turistická kancelář

Vyhlídková místa na úrovni Huizhou A budou uzavřena do 17:00 dne 12. dne

Vyhlídková místa na úrovni Huizhou A budou uzavřena do 17:00 dne 12. dne-0

  Nanfang Daily (reportér / korespondent Lu Hui / Liu Ruiqing) Zpravodaj se z kanceláře cestovního ruchu Huizhou odpoledne 12. dne dozvěděl, že během dopadu tajfunu Miaobai zastavil Huizhou všechny volnočasové aktivity související s mořem a zakazuje turistům chodit na pláž sledovat příliv. Pobřežní vyhlídková místa na úrovni A a projekty pobřežního cestovního ruchu budou uzavřeny bezprostředně do 12:00 dne 12. a všechna vyhlídková místa na úrovni A ve městě budou uzavřena do 17:00.

Vyhlídková místa na úrovni Huizhou A budou uzavřena do 17:00 dne 12. dne-1

  Městský úřad pro cestovní ruch vyžaduje, aby cestovní kanceláře ve městě věnovaly zvláštní pozornost nejnovějšímu vývoji tajfunu a upravily upravené pobřežní turistické trasy. Během dopadu tajfunu je přísně zakázáno organizovat turisty, aby provozovali aktivity v oblasti námořní turistiky a vyhýbali se nebezpečným oblastem, jako jsou ostrovy, moře a kaňony. Místní turistické skupiny by měly upravit itinerář návštěvy Huihui a Guangdong na základě nejnovějšího vývoje tajfunu.

Vyhlídková místa na úrovni Huizhou A budou uzavřena do 17:00 dne 12. dne-2

  A udělejte dobrou práci vysvětlování turistům. Kromě toho bude městská turistická kancelář věnovat zvláštní pozornost nejnovějšímu vývoji tajfunu vydaného turistickými a meteorologickými útvary a včas vydávat varovné informace o cestování prostřednictvím internetu, WeChat, SMS a dalších kanálů, které turistům a outdoorovým aktivitám připomínají sportovní nadšenci posílit bezpečnostní opatření. Orgány cestovního ruchu všech krajů (okresů) neprodleně předají podnikům cestovního ruchu nejnovější prognózu tajfunu a varovné informace společně vydané ministerstvem cestovního ruchu a meteorologie. Je nutné zajistit odblokované informace, včasnou a účinnou reakci na mimořádné události a zajistit bezpečnost životů a majetku turistů během dopadu tajfunu.

Vyhlídková místa na úrovni Huizhou A budou uzavřena do 17:00 dne 12. dne-3

.