Válečný

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny

souhrn

Pobočka venkovské obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami. Po zdvojnásobení ceny bydlení bylo nutné vrátit původní cenu. Wang Zhenyuan / Baoaowang přinutil zaměstnance „interně strávit“, když bylo obtížné dům prodat. Když se cena nedoručených domů zvýšila, litovali, že hledali zaměstnance. Promluvte si s ním a požádali ho, aby se odhlásil. Nedávno pobočka Qingdao Rural Commercial Bank Co., Ltd. Jiaozhou (dále jen „Sub-pobočka Qingdao Agricultural and Commercial Jiaozhou "

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny-0

 Pobočka venkovské obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami.

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny-1

  Po zdvojnásobení ceny bydlení bylo nutné vrátit původní cenu. Wang Zhenyuan / Baoaowang přinutil zaměstnance „interně strávit“, když bylo obtížné dům prodat. Když se cena nedoručených domů zvýšila, litovali, že hledali zaměstnance.

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny-2

  Promluvte si s ním a požádali ho, aby se odhlásil. Nedávno pobočka Qingdao Rural Commercial Bank Co.

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny-3

 , Ltd. Jiaozhou (dále jen „„Sub-pobočka venkova v Čching-tao v Jiaozhou“) zaměstnanec pan Li řekl Peninsula. com (0532-80889233), že za předplatné zaplatil 130 000 juanů a koupil komerční dům s průměrnou cenou kolem 5 000 juanů. stoupl na 12 500 juanů za metr a prodej je dokončen.

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny-4

  Z 200 jednotek nyní vyžaduje, aby se kupující odhlásili za původní cenu. V tomto ohledu stavitel, Qingdao Zhongyun Industrial Co. , Ltd. (dále jen „Zhongyun Industry ") tvrdil, že byli také oběťmi a peníze na nákup domu shromážděné bankou jim nebyly dány, a rezidenční komunita a venkovská komerční budova jsou dva projekty.

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny-5

  Jsou odpovědné za rezidenční komunitu a banku nemá kvalifikaci a právo pokračovat. Prodej. Banka vysvětlila, že v této věci banka existuje pouze jako zprostředkovatel, nikoli jako stavitel. Dopis o potvrzení platby Obrázky v tomto článku pocházejí z žádosti Peninsula Bank, aby zaměstnanci interně strávili „vlastní dům“ po zaplacení opakovaného zvýšení cen.

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny-6

  Pan Li představil, že v roce 2016 pobočka Qingdao Rural Commercial Bank Jiaozhou použila omluva, která dává zaměstnancům venkovských komerčních bank záminku ke koupi komoditních domů. „Oznámení o koupi domu skupiny Jiaozhou Rural Commercial Bank Workers Group“, projekt nákupu skupinového domu se nachází na východní straně křižovatky Haier Avenue a Hong Kongu strana brigády dopravní policie). „V té době to bylo zaměřeno hlavně na interní zaměstnance banky, ale později to nebylo možné prodat a prodalo se to také externě. “ Pan Li představil, že vysvětlení banky v té době bylo, že pozemky byly zastaveny pro nesplácené úvěry banky a bylo postaveno asi 200 komerčních domů.

Dílčí pobočka venkova obchodní banky Qingdao přinutila zaměstnance ke koupi domů postavených sami a po zdvojnásobení ceny požadovali vrácení původní ceny-7

  „Později kvůli tlaku vedoucích bank většina našich zaměstnanců zaplatila za nákup domů 50 000 juanů.

 Existují také někteří další občané. „Pan Li řekl, že 200 sad komerčních domů bylo rychle vyprodáno.

  Ale jen týden po zaplacení se druhá strana náhle změnila s tím, že cena surovin vzrostla, což vyžaduje zvýšení domu o 100 juanů za metr čtvereční, a kupující neměl jinou možnost, než souhlasit. Později se stavební strana znovu zeptala.

  Ke zvýšení cen nedošlo za koordinace cenového oddělení. Stavitel však požadoval, aby si kupující koupili garáž v hodnotě 180 000 juanů. „V té době byla cena mnohem vyšší než tržní cena, ale moje paže mi nemohla kroutit stehna.

  Později jsem zaplatil zálohu ve výši 80 000 juanů.

 “ Pan Li řekl, že při tom bylo vyplaceno celkem 130 000 juanů čas a volby byly dokončeny později. Po jednom roce osvědčení o registraci domu a automobilu téměř zdvojnásobilo cenu domu. Banka požádala zaměstnance, aby se odhlásili za „původní cenu“, ale těsně před letošním rokemKupující, jako je pan Li, najednou obdrželi oznámení, ve kterém je požádali, aby se odhlásili za původní cenu. „Samozřejmě nesouhlasíme, protože nyní tyto domy vzrostly na více než 10 000 za metr čtvereční, ale banka souhlasila pouze s vrácením 130 000 juanů.

 “ Pan Li řekl, že mnoho kupců domů, včetně většiny zaměstnanců banky, nebude souhlasit s vrácením peněz , ale banky hrozí z různých důvodů. „Interní zaměstnanci budou vyřizováni, pokud se nepřihlásí, výpověď, pokud existuje pozice, a výpověď bez pozice. “ Pan Li uvedl, že většina kupujících si může vybrat pouze odhlášení, ale banka musí cenu kompenzovat rozdíl a banka za rok Úrok, ale banka trvala na tom, aby nezaplatila více než cent, a později zvýšila intenzitu rozhovorů a vyžadovala, aby se zaměstnanci bezpodmínečně odhlásili.

 „Check-out způsobil, že mnoho zaměstnanců banky mělo špatnou pověst mezi sousedy a příbuznými, protože když kupovali domy, většina z nich byla kupována pod jménem zaměstnanců banky. “ Pan Li řekl, že banka to slíbila Může pomáhat při postupech bydlení z první ruky a po nastěhování si může užít služby nemovitostí se stejným zacházením jako venkovská a obchodní kancelářská budova.

 V současné době banka jednostranně žádá o odhlášení a zaměstnanci souhlasí pod hrozbou odstranění a propuštění, ale „hrnec“ si nakonec budou muset nést sami zaměstnanci. Stavební jednotka tvrdila, že byla také obětí.

  Banka neměla právo dům prodat. 18. července reportér zjistil, že původní venkovská komerční komunita byla nyní přejmenována na „Shaohai Mingshi Mansion“ s průměrným externím prodejem.

  cena 12 500 juanů za metr. Odhaduje se, že dodací lhůta je konec roku 2019. Reportér kontaktoval Úřad pro plánování města Jiaozhou a zjistil, že v obsahu zveřejněném 29. července 2015 byl název stavebního projektu Jiaozhou Rural Commercial Building a Rural Commercial Residential District.

  Podle veřejné značky na místě jsou stavebními jednotkami Qingdao Agricultural and Commercial Jiaozhou Sub-branch a Zhongyun Industrial. V reakci na problémy hlášené panem Li,18.

  odpoledne reportér kontaktoval příslušnou osobu odpovědnou za tento projekt v Sinotransu a druhá strana uvedla, že jsou v této věci také oběťmi. „Jsme v zásadě dva projekty. Banka je odpovědná za budovu venkovského obchodu a my za rezidenční čtvrti.

 “ Zodpovědná osoba uvedla, že banka nemá vůbec žádnou kvalifikaci a práva na prodej rezidenčních čtvrtí, a tyto tzv.

 Sinotrans Industrial neobdržel ani cent za „platbu za koupi domu“, kterou zaplatili „kupci v domácnosti“. „Toto jsou dva plánovací certifikáty, které jsme bez nevědomosti utrpěli. „Zodpovědná osoba zdůraznila, že někteří kupující si myslí, že to společně postavila a prodala banka a Sinotrans, ale nemohli od Sinotransu vyrobit žádné orazítkované dokumenty.

  Po ověření u pana Li,Reportér zjistil, že v původním potvrzovacím dopise k platbě a v osvědčení o registraci pro výběr domu a výběr automobilu byl skutečně pouze razítko subodvětví Qingdao Rural Commercial Jiaozhou.

  Po ověření Úřadem pro plánování města Jiaozhou se reportér dozvěděl, že oba projekty (venkovská komerční budova a obytná čtvrť) jsou ve skutečnosti dva „plánovací certifikáty“. Banka si říká jen „zprostředkovatel“Realitní kancelář zasahovala do koordinace půl měsíce a stále selhala. Podle příslušných pracovníků komplexního odboru zemědělské a obchodní pobočky Jiaozhou v Qingdao věc oznámená panem Li existuje, ale banka existuje pouze jako zprostředkovatel , nikoli konstrukční jednotka.

  Pokud jde o zbývající otázky, uvedl, že je třeba ověřit, ale v době tiskové zprávy neobdržel odpověď od druhé strany. Pan Li novinářům řekl, že tito obránci věc oznámili příslušným vůdcům vlády města Jiaozhou a druhá strana vyzvala realitní kancelář Jiaozhou ke koordinaci. „Jsou to ale dva týdny a stále není žádný pohyb. Dnes ráno (18.

 ) jsem zavolal řediteli realitní kanceláře, který měl na starosti tuto záležitost. Říkali, že manažer banky byl na služební cestě. „Pan Li řekl, že jediné, co nyní mohou udělat, je počkat.

  Odpoledne 18. odpoledne reportér mnohokrát volal Jiaozhou Real Estate Bureau, ale veřejné telefonní hovory sítě Jiaozhou Government Affairs Net nebyly zodpovězeny. v tomto ohledu bude poloostrov Net i nadále věnovat pozornost. Původní název zněl: „Banka před dvěma lety přinutila zaměstnance ke koupi„ domů postavených samostatně “.

Pobočka Jiaozhou:Odpovědnost za nevrácení peněz “) Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova k článku: Zaměstnanci pobočky Populární doporučení Jiaozhou Odložte nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance 24 hodin nepřetržitého vysílání, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte (sinafinance).