Umění

Projekt Huizhou Asahi Glass získal záruku duálního napájení

souhrn

Od podpisu do výroby trvalo jen jeden a půl roku. Projekt Asahi Glass Display Glass Project, který se usadil v high-tech zóně Zhongkai ve městě Huizhou v roce 2015, je nejen druhým největším průmyslovým projektem představeným Zhongkai v posledních letech, ale také také rychlost uvedení do provozu k vytvoření nové rychlosti Huizhou. „Bez záruky dvojího napájení v energetickém oddělení Zhongkai by náš projekt nemohl být uveden do výroby tak rychle!„Ráno 12. 12. 2017

Projekt Huizhou Asahi Glass získal záruku duálního napájení

Projekt Huizhou Asahi Glass získal záruku duálního napájení-0

 Od podpisu do výroby trvalo jen jeden a půl roku. Projekt Asahi Glass Display Glass Project, který se usadil v high-tech zóně Zhongkai ve městě Huizhou v roce 2015, je nejen druhým největším průmyslovým projektem představeným Zhongkai v posledních letech, ale také také rychlost uvedení do provozu k vytvoření nové rychlosti Huizhou. „Bez záruky dvojího napájení v energetickém oddělení Zhongkai by náš projekt nemohl být uveden do výroby tak rychle!„Ráno 12.

Projekt Huizhou Asahi Glass získal záruku duálního napájení-1

  prosince vstoupila událost„ Měsíc korporátní služby “Huizhou 2017 do Zhongkai High-tech zóny. Asahi Glass Display Glass (Huizhou) Co.

Projekt Huizhou Asahi Glass získal záruku duálního napájení-2

 , Ltd.

Projekt Huizhou Asahi Glass získal záruku duálního napájení-3

  (dále jen„ Asahi Glass “) generální ředitel Mochizuki Yan Xiong využil Zhongkaiův „tým korporátních služeb“ Při vstupu do podniku byl zaměstnancům Zhongkai Power Supply Bureau „týmu“ doručen hedvábný banner. Jako globální gigant na výrobu skla má japonský projekt Asahi Glass Display Glass Project nejen přísné požadavky na technologii a výrobní procesy, ale také vyžaduje vysokou spolehlivost a stabilitu při používání elektřiny. V reakci na speciální potřeby společnosti Asahi Glass přišla kancelář Huizhou Zhongkai Power Supply Bureau s plánem služeb „jedna společnost, jedna politika“: specializovaná služba, vyhrazený linkový kontakt,Speciální sledování.

Projekt Huizhou Asahi Glass získal záruku duálního napájení-4

  Po úspěšném přenosu 2 nových vedení 10 kV z rozvodny Shanpi 110 kV fáze Asahi Glass Phase I v září 2016 do uživatelské rozvodny a napájecího zařízení byla v květnu letošního roku vydána 2 nová vedení 10 kV z rozvodny Lilin 110 kV. Kilovoltové vedení také realizovalo přenos síly. Díky „dvojitému pojištění“ napájení může projekt Asahi Glass dosáhnout „absolutně nepřerušovaného napájení“.

Projekt Huizhou Asahi Glass získal záruku duálního napájení-5

  Speciální služby zajišťující včasnou realizaci projektu. V dubnu 2015 se ve městě Lilin ve městě Zhongkai High usadila společnost Asahi Glass Display Glass (Huizhou) Co.

 , Ltd. , klíčový provinční a obecní projekt s celkovou investicí 500 milionů USD. - technická zóna.

  Projekt se rozkládá na ploše přibližně 130 000 metrů čtverečních. Bude postaven ve dvou fázích. Jako investor projektu je Asahi Glass Co. , Ltd.

  jednou z největších světových společností na výrobu skla. Globální podíl na trhu s jeho substrátovým sklem TFT-LCD dosáhl 28% a projekt v Lilinu je zaměřen hlavně na výrobní linku skleněného substrátového originálního skla pro displej z tekutých krystalů. Podle stavebního plánu, protože je projekt na vrcholu odvětví plochých displejů, po zavedení všech projektů do výroby překročí roční hodnota produkce 2 miliardy juanů, což účinně podpoří rozvoj průmyslových klastrů. „Nečekaně je vaše pracovní efektivita tak vysoká, že můžete být v pohotovosti pouhým jedním telefonním hovorem!“ Na začátku výstavby projektu dal Mochizuki Yanxiong palec nahoru službám místní samosprávy Zhongkai.

  Za prvé, Huizhou Customs, Huizhou Entry-Exit Inspection a Quarantine Bureau a další jednotky otevřely zelené kanály pro celní odbavení a kontrolu projektového vybavení a jsou řešeny speciální záležitosti;Poté, za účelem vyřešení problému vysokých požadavků na spolehlivost pro použití elektřiny v projektu, poskytla Zhongkai Power Supply Bureau vysoce kvalitní energetické služby „jeden podnik, jedna politika“ formou „specializovaného personálu, speciálních projektů a zvláštního managementu ". „Protože je vyráběn plně automatizovanými stroji, poptávka společnosti Asahi Glass po elektřině není jen nepřetržitým napájením, ale také stabilním napětím. “ Představil Mochizuki Yanxiong,Současná spotřeba elektřiny projektu dosahuje 9 000 kilowatthodin za hodinu, což je přibližně 80 milionů kilowatthodin ročně, a je obtížné, aby jediný zdroj energie zaručil poptávku po elektřině projektu.

  Za účelem rozptýlení obav společnosti Asahi Glass vydal Zhongkai Power Supply Bureau v září 2016 dvě nová vedení 10 kV z rozvodny Shanbei 110 kV do rozvodny uživatelů pro projekt fáze I Asahi Glass. V květnu letošního rokuZ rozvodny Lilin 110 kV byla přidána dvě nová vedení 10 kV, aby byla zajištěna její spotřeba elektřiny, čímž bylo realizováno „dvojité pojištění“ napájení. Stavba první přepínací stanice uživatele společnosti šetří peníze. "Dvě nové vyhrazené linky byly spuštěny v květnu tohoto roku.

  Investiční náklady činily více než 32 milionů juanů a společnost nemusela platit ani cent. " řekla osoba odpovědná za úřad Zhongkai Power Supply Bureau.

  V září 2015 společnost China Southern Power Grid implementovala nový standard investičního rozhraní pro expanzi odvětví,Rozšíření investičního rozhraní na červenou čáru plánovaného využití půdy zákazníkem může uživatelům ušetřit velké množství stavebních fondů. Podle dřívějších předpisů musí uživatelé investovat své vlastní prostředky na vybudování napájecích vedení z vlastních energetických domů do schválených přístupových bodů k síti. Čím delší je hlavní vedení, tím vyšší jsou investiční náklady. Ve srovnání s „pojištěním dvojího napájení“ je projekt Asahi Glass „na prahu“Uživatelská ústředna, která má být postavena, je v provozu inovativnější.

  „Jedná se o první rozvodnu v historii napájení Zhongkai, kde Úřad pro zásobování energií investuje do elektrické části. Investice je asi 3 miliony juanů.

 “ Osoba odpovědná za Úřad pro zásobování energií v Zhongkai prozradila, že „rozvodna“ je „energetický dispečink“ umístěný před společností. Jeho účelem je uspokojit bezpečný a stabilní provoz elektrické energie,Poskytněte uživatelům nejbezpečnější a nejspolehlivější záruku napájení. Kromě záruky napájení otevřela Zhongkai High-tech Zone za účelem podpory implementace subprojektu Asahi Glass zelený kanál, speciální záležitosti a speciální záležitosti podle pracovního mechanismu „jeden projekt, jeden vůdce, jeden pracovní skupina, jedna sada plánů a jedna uchopitelná až do konce. “Využívání půdy zkracuje čas pro různé schvalování, jako je využívání půdy.

 „Jedním z hlavních problémů projektu je přesun celé výrobní linky z Japonska. “ Mochizuki Yanxiong uvedl, že za účelem vyřešení problému s dovozem zařízení celní a kontrolní a karanténní oddělení otevřely zelené režimy celního odbavení a kontroly pro podniky.

Mezi nimi společnost Huizhou Customs zajistila speciální personál pro projekt Asahi Glass Huizhou, který poskytoval sledovací služby, jako je snížení daní a osvobození od daně a celní odbavení. Huizhou Entry-Exit Inspection and Quarantine Bureau také implementuje opatření pro celní odbavení „bez čekání“. Zařízení je kontrolováno po příjezdu do továrny, což podnikům ušetří spoustu času na celní odbavení. Nanfang Denní reportér Zhang Xin, korespondent Lin Lin Jiang Litao.