Společnost

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB

souhrn

Bank of China a China Construction Bank podepsaly dohodu o převodu kapitálu pro venkovské banky.Sina Finance News 27. srpna informovala, že Bank of China a Fullerton Financial Holdings of Singapore společně získaly kapitál 27 venkovských bank veřejně převedených Čínskou stavební bankou na Pekingská burza finančních aktiv. Podpis dohody o převodu kapitálu čínskou stavební bankou představuje důležitý milník v transakci.Konečný převod této transakce

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-0

  Bank of China a China Construction Bank podepsaly dohodu o převodu kapitálu pro venkovské banky. Sina Finance News 27.

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-1

   srpna informovala, že Bank of China a Fullerton Financial Holdings of Singapore společně získaly kapitál 27 venkovských bank veřejně převedených Čínskou stavební bankou na Pekingská burza finančních aktiv.

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-2

   Podpis dohody o převodu kapitálu čínskou stavební bankou představuje důležitý milník v transakci. Konečná cena převodu transakce byla 1,606 miliardy juanů, což je další důležité opatření pro čínskou banku k posílení strategického uspořádání venkovských bank po úspěšném získání kapitálu 15 venkovských bank držených Čínskou rozvojovou bankou v roce 2017. Předseda Čínské banky Chen Siqing, náměstek ministra Liu Liange, viceprezidenti Zhang Qingsong a Liu Qiang, předseda Čínské stavební banky Tian Guoli,Slavnostního podpisu se zúčastnili prezident Wang Zuji, viceprezident Huang Yi, generální ředitel Yan Zhixian z Fullerton Financial Holdings a finanční ředitel Lu Yeyuan.

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-3

   Po tomto podpisu zúčastněné strany provedou nezbytné regulační schvalovací postupy v souladu se zákonem.

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-4

   Akvizice 27 CCB Rural Banks bude sloučena do Bank of China Fullerton Rural Bank. Díky akvizici Bank of ChinaPokrytí venkovských bankovních institucí se rychle rozšířilo a došlo ke konsolidaci vedoucí pozice v oblasti venkovského bankovnictví, která bude lépe sloužit strategii „revitalizace vesnic“ a podpoří rozvoj reálné ekonomiky. V roce 2011 Bank of China spolupracovala s Fullerton Financial Holdings, dceřinou společností singapurského Temaseku, a iniciovala založení Bank of China Fullerton Rural Bank ve velkém a po dávkách. Ke konci června 2018 zřídila Bank of China téměř 100 právních subjektů venkovských bank v krajích, 119 poboček ve městech a obcích a 297 asistenčních stanic pro zemědělství ve správních vesnicích, čímž vytvořila venkovskou oblast pokrývající 19 provincií.

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-5

   Síť finančních služeb založila největší venkovskou bankovní skupinu v zemi. Rozvoj Bank of China Fullerton Rural Bank,Jedná se o důležité opatření přijaté Čínskou bankou k provedení strategie „revitalizace venkova“, podpoře rozvoje „zemědělství, venkovských oblastí a zemědělců“ a inkluzivního financování.

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-6

   Bank of China Fullerton se vždy držela strategického umístění „podpory zemědělství a malých podniků“, aktivního vedení fondů k investování do „zemědělství, venkovských oblastí a malých a mikropodniků“, přičemž vytvářela jedinečné značkové úvěrové produkty a obchodní modely, aby podporovat finanční inovace krajů a venkova,Užitečně přispěla k účinnému řešení problémů s financováním a nákladného financování malých a mikropodniků a původně prozkoumala způsob, jak mohou velké banky s čínskými charakteristikami rozvíjet inkluzivní financování.

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-7

   [] Velký krok CCB: 1,6 miliardový prodej všech 27 vesnických a městských bank v rámci prodeje akcií CCB 27 vesnických a městských bank.

Bank of China a CCB podepsaly dohodu o převodu kapitálu k získání 27 venkovských bank CCB-8

   Rozvoj průmyslu vstoupí do integračního období. Banky ve vesnicích a městech se budou prodávat v dávkách od "Odpovědný redaktor: Xie Haiping je horké doporučení. Odložte nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance 24 hodin denně.

Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).