Přírodní

zvuk

souhrn

Tváří v tvář různým stranám v odvětví plastových tašek je obtížné dohlížet na provádění politiky. Nejprve plastové tašky prošly téměř všemi aspekty života obyčejných lidí. Bez ohledu na to, jak silný je dohled, budou nevyhnutelně protaženy tváří v tvář povodňovým detailům života, což vede k nízké účinnosti při provádění politiky. Zadruhé, výrobci a maloobchodníci s plastovými taškami mají touhu maximalizovat zisky.Vyhýbání se dohledu

zvuk

zvuk-0

 Tváří v tvář různým stranám v odvětví plastových tašek je obtížné dohlížet na provádění politiky. Nejprve plastové tašky prošly téměř všemi aspekty života obyčejných lidí.

zvuk-1

  Bez ohledu na to, jak silný je dohled, budou nevyhnutelně protaženy tváří v tvář povodňovým detailům života, což vede k nízké účinnosti při provádění politiky. Zadruhé, výrobci a maloobchodníci s plastovými taškami mají touhu maximalizovat zisky.

zvuk-2

 Existuje také motivace k vyhýbání se dohledu; spotřebitelé si vytvořili závislost na spotřebě, které je v krátkodobém horizontu obtížné vzdát kvůli pohodlí, které přináší plastové tašky. Dohled je obtížný, výroba zisková, spotřeba závislá a křižovatka chování všech stran ponechává prostor pro přežití plastových sáčků, takže objednávka omezení plastů je nečinná a obtížně proveditelná. —— „People's Daily“ zveřejnil recenzi na „Proč trapné nařízení o omezení plastů“ I když jsme si mysleli, že to jméno je divné, nebylo to v rozporu s pravidly, a tak získali povolení k podnikání hladce.

zvuk-3

  Tento „nejdelší název společnosti v historii“ je bezpochyby osobní název, produkt spodních překážek vstupu pro název společnosti. Ačkoli toto “„Nejdelší název společnosti v historii" není nezákonný a velmi osobní, ale není hoden emulace.

zvuk-4

  Protože takový název společnosti je ve skutečnosti „dvojsečný meč": na jedné straně, protože je nový, přitahuje pozornost a může získat podnik. Nesčetné oční bulvy dosáhly účelu publicity a humbuku; na druhé straně je to právě proto, že je to příliš nové a příliš neobvyklé,Mnoho netizenů si proto myslí, že společnosti s takovými jmény jsou většinou nespolehlivé. Žijí pro humbuk a umírají kvůli humbuku. Zejména těch 39 slov ve jménu, kolik lidí to dokáže přečíst najednou? Takový dlouhý název společnosti může ztěžovat gravírování úřední pečeti a vystavování faktur a může také ovlivnit spolupráci s jinými společnostmi.

zvuk-5

  —— Společnost, která se právě zaregistrovala v Baoji, se Shaanxi stala populární díky svému 39místnému názvu společnosti.

zvuk-6

 Místní oddělení průmyslu a obchodu si myslí, že mému druhému dítěti jsou téměř dva roky. Důvodem, proč dělám tuto práci, je hromadění politiky a síťových zdrojů pro budoucí vzdělávání dětí.

zvuk-7

  ——Wang Yu, plánovač vzdělávání seniorů pro mateřské školy, mateřské školy a střední školy v Pekingu, je celková situace nezaměstnanosti v Koreji velmi vážná, zejména mezi mladými lidmi. za tímto účelem,Vyzvěte Kongres, aby co nejdříve schválil dodatečný rozpočet a vytvořil více pracovních míst.

zvuk-8

  Pokud ignorujeme současnou situaci v nezaměstnanosti, může se to později proměnit v ekonomickou krizi, která se rovná národní katastrofě. ——Nový jihokorejský prezident Moon Jae-in přednesl politický projev.

zvuk-9

  To je silný signál. Pokud Mezinárodní federace vzpírání přísně nekontroluje otázku dopingu,Vzpírání bude čelit trapné situaci, kdy chybí olympijské hry 2024. Mezinárodní federace vzpírání musí vyřešit problém masivního užívání dopingu, kterému tento sport čelí.

zvuk-10

  ——V rozhodnutí o založení olympijských her v Tokiu 2020, které nedávno prošlo,Vzpírání mužů bylo sníženo o jednu položku. Prezident MOV Bach uvedl, že při pohledu zpět na Nadalovu více než desetiletou profesionální kariéru, přestože utrpěl mnohá zranění, byl houževnatý, ale nikdy neohrozil ani se nevzdal. Vždy si upřímně udržoval svoji vytrvalost a lásku k tenisu.

zvuk-11

  Díky svému nepoddajnému sportovnímu chování také mu umožňuje silně odskočit po každém návratu.

zvuk-12

 Od prvního mistrovství French Open v roce 2005 až po desátý počin jsou fanoušci s Nadalem nevědomky už 12 let a 19letý Pian Pian se již stal skutečným antukovým králem. Čas letí, ale věřím, že legenda, která patří k Nadalovi, se bude i nadále odehrávat.

——Španělská hvězda Nadal již po desáté vyhrála mistrovství French Open. Rovněž se zvýšil počet jednotlivých grandslamových titulů na 15, což je druhé místo v historii. Některá média to komentovala.