Auto

Typhoon „Miaobai“ přináší evidentní vítr a déšť, ovlivněno je mnoho letů v Kuang-tungu

souhrn

Původní název: Typhoon „Miaobai“ přinese zjevné účinky větru a deště, Guangdong bude přísně čekat na Xinhua News Agency, Guangzhou, 12. června (reportér Tian Jianchuan a Wu Tao) První tajfun „Miaobai“ přistál v mé zemi letos přinese do Guangdongu zjevné účinky větru a deště. Od 21:00 12. prosince způsobila společnost „Miao Bai“ zpoždění nebo zrušení více letů na letišti Guangzhou Baiyun a na letišti Shenzhen.Část vlakového nádraží Shenzhen odjíždí do Kantonu

Typhoon „Miaobai“ přináší evidentní vítr a déšť, ovlivněno je mnoho letů v Kuang-tungu

Typhoon „Miaobai“ přináší evidentní vítr a déšť, ovlivněno je mnoho letů v Kuang-tungu-0

 Původní název: Typhoon „Miaobai“ přinese zjevné účinky větru a deště, Guangdong bude přísně čekat na Xinhua News Agency, Guangzhou, 12.

Typhoon „Miaobai“ přináší evidentní vítr a déšť, ovlivněno je mnoho letů v Kuang-tungu-1

  června (reportér Tian Jianchuan a Wu Tao) První tajfun „Miaobai“ přistál v mé zemi letos přinese do Guangdongu zjevné účinky větru a deště. Od 21:00 12. prosince způsobila společnost „Miao Bai“ zpoždění nebo zrušení více letů na letišti Guangzhou Baiyun a na letišti Shenzhen.

Typhoon „Miaobai“ přináší evidentní vítr a déšť, ovlivněno je mnoho letů v Kuang-tungu-2

 Některé meziměstské vlaky z nádraží Shenzhen do Guangzhou East a Guangzhou byly pozastaveny. Na obranu proti tajfunu „Miaobai“ zahájila provincie Kuang-tung nouzovou reakci třetí úrovně na větrolam a příslušné regiony a útvary přijaly opatření, aby na něj počkaly.

Typhoon „Miaobai“ přináší evidentní vítr a déšť, ovlivněno je mnoho letů v Kuang-tungu-3

  Reportér se z letiště dozvěděl, že od 17:20 byly lety na letišti Guangzhou Baiyun zpožděny o více než jednu hodinu a dosáhly 55 letů. K 16:00 bylo na letišti v Shenzhenu zrušeno celkem 72 odchozích letů, z nichž jsou lety od odpoledne do večera 12.

Typhoon „Miaobai“ přináší evidentní vítr a déšť, ovlivněno je mnoho letů v Kuang-tungu-4

  koncentrovanější.

  Podle zprávy železniční stanice v Shenzhenu byly kvůli vlivu „Miao Bai“ 12.

  a 13. pozastaveny některé meziměstské vlaky Guangzhou-Shenzhen ze stanice Shenzhen do východního Guangzhou a Guangzhou. Podle železniční skupiny v Guangzhou podle dopadu tajfunuBudou přijata opatření, jako je omezení rychlosti a pozastavení platnosti některých EMU procházejících tratěmi Guangzhou-Shenzhen, Guangzhou-Shenzhen-Hong Kong a Hangzhou-Shenzhen. Meteorologická observatoř v Kuang-tungu předpovídá, že od odpoledne 12.

  do 13. budou přívalové deště až silné deště ve východním Kuang-tungu a Šen-čenu, Chuej-čou, Dongguanu, Ču-chaji, Čung-šan, He-jüanu a Meizhou. Odborníci z Úřadu pro tři prevence v provincii Kuang-tung zdůraznili, že po přistání tajfunu „Miaobai“ pronikne hluboko do vnitrozemských oblastí a přinese silné srážky do Meizhou, Heyuan a dalších míst.

  Tyto silné srážky se v zásadě shodují se silnými srážkami v střední a východní část Kuang-tungu začátkem června. V některých oblastech byla kapacita předcházení katastrofám snížena kvůli předčasné katastrofě. Oddělení obecné obrany provincie Guangdong zahájilo 11. listopadu v 16:00 nouzovou reakci třetího stupně ochrany před větrem.

 Všechny rybářské lodě a plavidla pro turistiku, rybolov a rekreaci ve vodách východně od Jang-ťiangu se musí vrátit do přístavu, aby se uchránily před větrem, a všichni provozovatelé rybářských člunů vystupují na břeh, aby se vyhnuli vlnám a vyhnuli se nebezpečí. Tajfunové hity a všechny příslušné regiony a oddělení v Kuang-tungu na něj čekají. Reportér se od Shenzhenského úřadu pro občanské záležitosti dozvěděl, že Shenzhenské dárcovské centrum předem připravilo personál a vozidla, aby se připravilo na přidělení materiálů. 480 pohotovostních úkrytů v Shenzhenu připravuje zásoby a je připraveno je kdykoli otevřít podle povětrnostních podmínek.

  Správa námořní bezpečnosti v Huizhou vyžaduje, aby všechny lodě v přístavu v jurisdikci zastavily provoz, ponechaly kotvení, aby zakotvily a uchýlily se před větrem, a všechny osobní lodě a trajekty by měly být pozastaveny. Od 17:00 12.

  prosince vyslala správa námořní bezpečnosti Chuej-čou více než 2 600 varovných textových zpráv o tajfunu a 32 varování hlasové navigace. Všech 268 lodí v přístavu v jurisdikci vstoupilo do kotviště pro úkryt. Xu Shuihua, ředitel Ústředního vesnického výboru města Mazha, okres Longmen, město Huizhou, uvedl, že poté, co obdržel žádost oddělení prevence tří úrovní na vyšší úrovni, včas ráno informoval dveře a dveře klíčové skupiny na 12.

Odpovědný redaktor: Liu Guangbo.