Kultura

První tři čtvrtiny zveřejněné finanční zprávy automobilových společností: Zisky Velké čínské zdi Jianghuai klesly

souhrn

Byly zveřejněny první tři čtvrtiny finančních zpráv automobilových společností: pokračující vysoký růst SAIC a zisk Great Wall Jianghuai se od zpráv o rozhraní do listopadu propadly a různé automobilky začaly oznamovat své finanční zprávy za první tři čtvrtletí. Mezi těmito nudnými údaji , rozhraní aut Zjistil jsem, že každá automobilka nakreslila úplně jinou křivku nárůstu a poklesu na čínském automobilovém spotřebitelském trhu.Mezi nimi GAC a SAIC vykázaly relativně stabilní a otočené ztráty

První tři čtvrtiny zveřejněné finanční zprávy automobilových společností: Zisky Velké čínské zdi Jianghuai klesly

První tři čtvrtiny zveřejněné finanční zprávy automobilových společností: Zisky Velké čínské zdi Jianghuai klesly-0

 Byly zveřejněny první tři čtvrtiny finančních zpráv automobilových společností: pokračující vysoký růst SAIC a zisk Great Wall Jianghuai se od zpráv o rozhraní do listopadu propadly a různé automobilky začaly oznamovat své finanční zprávy za první tři čtvrtletí.

První tři čtvrtiny zveřejněné finanční zprávy automobilových společností: Zisky Velké čínské zdi Jianghuai klesly-1

  Mezi těmito nudnými údaji , rozhraní aut Zjistil jsem, že každá automobilka nakreslila úplně jinou křivku nárůstu a poklesu na čínském automobilovém spotřebitelském trhu. Mezi nimi GAC a SAIC předvedly relativně stabilní výkon a chvályhodné je také FAW, které proměnilo ztráty ve zisky, zatímco Great Wall, JAC a BYD, které jsou ve svých divizích vážné, začaly střídavě pomalu polykat hořké ovoce projevy arogance k úzkosti ke zhroucení. FAW Car: Hurikán po odprodeji nevýkonných aktiv Podle oficiálních údajů dosáhla společnost FAW Car v prvních třech čtvrtletích tržeb 198. 2,7 miliardy juanů, což je meziroční nárůst o 32,17%.

První tři čtvrtiny zveřejněné finanční zprávy automobilových společností: Zisky Velké čínské zdi Jianghuai klesly-2

  Čistý zisk připadající na akcionáře společností kótovaných na burze v prvních třech čtvrtletích činil 291 milionů juanů, což je nárůst o 140,69% ve stejném období loňského roku. zisky, čistý zisk meziročně vzrostl o více než 100%.

První tři čtvrtiny zveřejněné finanční zprávy automobilových společností: Zisky Velké čínské zdi Jianghuai klesly-3

  Pro FAW, která dříve utrpěla obrovské ztráty, se to rovnalo nejlepšímu stimulantu do konce roku, který dosáhl prodejů. Pokud jde o prodej,Velkou měrou k tomu přispěl její společný podnik Mazda.

První tři čtvrtiny zveřejněné finanční zprávy automobilových společností: Zisky Velké čínské zdi Jianghuai klesly-4

  Prodej 88 600 vozidel umožnil společnosti FAW Mazda zažít nejlepší čas od vstupu na domácí trh.

První tři čtvrtiny zveřejněné finanční zprávy automobilových společností: Zisky Velké čínské zdi Jianghuai klesly-5

  Veřejnost stále více přijímá image značky a výrobky blízké preferencím. mladých lidí způsobí, že se Mazda stane nádherným zvratem FAW.

  Nejlepší zdroj energie. A další nezávislá značka, Pentium, si vedla dobře také pod vedením produktů SUV.

 Měsíční prodej modelu X40 se od uvedení na trh pohybuje kolem 5 000 kusů, což přispělo k 80 400 kumulativním prodejům značky Pentium. Poznámka: FAW Cars zahrnují značky Mazda a Bestune, kromě FAW-Volkswagen a FAW Toyota.

  Skupina SAIC: Poté, co byl mnoho let starším bratrem, společnostmi SAIC Volkswagen, SAIC General Motors a SAIC Passenger Cars, výkon kteréhokoli z nich je dost na to, aby záviděl ostatním prodejcům automobilů:Za první tři čtvrtletí dosáhla společnost SAIC Motor celkového provozního výnosu 608,049 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 14,38%; čistý zisk připadající akcionářům kótovaných společností činil 24,64 miliardy juanů, což je meziroční nárůst o 6,7 Lidé si nemohou pomoci, ale povzdechnou: I když se automobilový průmysl mění, velký bratr stále stojí na místě.

  Mezi nimi byl kumulativní prodej SAIC Volkswagen v prvním září 1,47 milionu a kumulativní prodej SAIC-GM v prvním září dosáhl 136. 20 000 vozidel. Kumulativní prodej SAIC Motor v prvním září činil 4,821 milionu vozidel, což představuje meziroční nárůst o 7,57%. Téměř všechny produkty ze staré školy v rámci těchto dvou obřích společných podniků se dobře prodávají: Santana, Tiguan L, Passat, Yinglang, Regal, LaCrosse, Oncoway, GL8, ATS-L, XT5 atd.

  Jsou všichni lídři ve svých příslušných tržních segmentech. A uvedení nových produktů, jako jsou GL6 a Yuelang,Zdvojnásobilo také hloubku rezervního sledu obrů.

  Nejzajímavější je samozřejmě osobní automobil SAIC.

  Hrdiny obratu se staly Roewe RX5 a MG ZS. Kumulativní prodej Roewe RX5 od ledna do září letošního roku dosáhl 164 000 a přesáhl 20 000 u několik po sobě jdoucích měsíců. V září dosáhl 25066 vozidel. Průměrný měsíční objem prodeje malého SUV MG ZS zahájeného 4.

  března tohoto roku překročil 7. 000 vozidel a 60 000. vozidlo bylo již 16.

  října na výrobní lince v Zhengzhou.

  Rychlost SAIC je opravdu působivá. GAC Group: Nikdy jsem neviděl vyváženější společnost jako Toyota, Honda, Mitsubishi, a Fiat Chrysler.

  Fang Qi, značka společného podniku skupiny GAC a její vlastní značky, jsou ve stavu spolupráce, což je na současném čínském automobilovém trhu obtížné najít druhý model. A společnost Trumpchi, která absorbuje živiny Randy jako houba, se postupně rozrostla do jedinečné krajiny mezi svými vlastními značkami.

  Podle finanční zprávy skupiny GAC činil provozní zisk v prvních třech čtvrtletích letošního roku 51,631 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 50,15%; čistý zisk připadající akcionářům kótovaných společností činil 8,962 miliardy juanů, meziroční nárůst o 59,79%. V září tohoto roku dosáhl objem prodeje skupiny GAC 146.

 70 000 vozidel, což je meziroční nárůst o 27,6%, se blíží ročnímu cíli 1,9 milionu vozidel. Pokud jde o značky společných podniků, tržby společnosti GAC Toyota v prvních třech čtvrtletích dosáhly 239 300, což představuje meziroční nárůst o 8,22%; prodeje společnosti GAC Honda v prvních třech čtvrtletích dosáhly 502 900 vozidel, což představuje meziroční nárůst o 14,25% rok; tržby společnosti GAC Fick v prvních třech čtvrtletích činily 151 500 vozidel, což představuje meziroční nárůst Nárůst o 48%,Mezi nimi je značný prodej značky Jeep. Osobní vozidla GAC ​​pokrok nezpomalila. V prvních třech čtvrtletích bylo prodáno celkem 376 200 kusů, což představuje meziroční nárůst o 46,12%.

  Tento úspěch je na druhém místě za Guangqi Honda, která je neustále podporována přeplňováním motorů a je vyšší než u modelu produktu. GAC Toyota je ve fázi obnovy. Changan Automobile: S výjimkou Changan Mazdy je situace zcela opačná než u GAC. Celková výkonnost Changan Automobile v letošním roce upadla do prudkého a nemilosrdného poklesu.

  Značky společných podniků, které byly na čínském trhu vyzkoušeny a testovány, začaly uvolňovat negativní toxiny: nářek Changan Suzuki a Changan PSA vytvořil nekoordinovaný cesta pro celý automobil Changan.

  V předehře lze výkon s poklesem o 32,47% a 64,17% popsat jako útes. V prvních třech čtvrtletích, s kumulativním prodejem 573 400 vozidel, meziročním poklesem o 12,8%, ztratil Changan Ford také své předchozí kouzlo. Základní model Focus ztrácel půdu pod nohama v konkurenci s Civicu.

  Krize se také otevřela to Changan Automobile na podzim Fordu. Tmavě šedá křídla.

  Podle údajů z federace cestujících činil celkový prodej osobních automobilů značky Changan za prvních 9 měsíců 76. 270 000 vozidel, což je meziroční pokles o 8,1%; ve srovnání se stejným obdobím loňského roku poklesl jeho tržní podíl na trhu značek se samostatnými značkami z 11,74% na 10,37%. byly neustále narušovány silnějšími produkty Geely a Trumpchi. Dá se to přičíst i výše uvedeným důvodům: V prvních třech čtvrtletích letošního roku dosáhla společnost Changan Automobile provozního výnosu 51,431 miliard juanů, což představuje meziroční pokles o 4,06%;Čistý zisk připadající na akcionáře společností kótovaných na burze činil 5 811 miliard juanů, což představuje meziroční pokles o 24,92%.

  Při příštím protiútoku Jedi se Jiji Auto domnívá, že to může být minimální. Great Wall Motor: Je možné prodávat pouze SUV? Odpověď zní NE. Pokud budete věnovat pozornost měsíčním výrobním a prodejním bulletinům vydávaným společností Great Wall Motors, uvidíte údaje o prodeji Havalu H6 na více než 40 000.

 Pokud si to prozkoumáte pečlivěji, zjistíte, že s výjimkou modelu Haval H6 jsou prodeje ostatních SUV řady Haval slabé.

  Například hlavní high-end H7, H8 a H9 s častými problémy s kvalitou. V prvních dvou čtvrtletích letošního roku čistý zisk Great Wall Motor prudce poklesl o 50,87%.

  Úředníci obviňovali náklady z vývoje a propagace nového produktu WEY.

 Podle finanční zprávy dosáhla společnost Great Wall Motors v prvních devíti měsících provozního zisku 62,99 miliardy juanů, což je meziroční pokles o 0,6% a čistý zisk připadající akcionářům kótovaných společností byl 2,879 miliardy juanů, což je obrovský pokles o 60,05 % rok za rokem.

  Takové údaje o prodeji a výsledcích se zdají být docela trapné. Na jedné straně se automobily hodně prodávají a žebříčky jsou také měsíční.

  Na druhé straně se vydělané peníze snižují.

 Akcionáři mají spoustu reptání. Zajímalo by mě, jak by měl Wei Jianjun, který si rád povídá a směje se se zahraničními reportéry na frankfurtském autosalonu a čeká, až vyšplhá na stehna BMW, by měl jednat s GREATWALL a WEY, kteří chodí po jedné noze celý rok ? Jianghuai Automobile: Špatný prodej je běžným stavem dotace. Co mám dělat, když je dotace pryč? Rukopisy o poklesu prodeje Jianghuai Automobile se budou šířit online každý 10. den každý měsíc.

 Prudký pokles hlavního SUV řady Ruifeng již není novinkou, která by se mohla dostat na titulní stránky. V prvních třech čtvrtletích společnost JAC prodala 90 545 vozidel, což je meziroční pokles o 54,62%, což přímo vedlo k příjmům společnosti 35 581 miliard juanů v prvních třech čtvrtletích.

  Meziroční pokles o 6,69%. Čistý zisk připadající na akcionáře společností kótovaných na burze byl 219 milionů juanů, což je meziroční pokles o 73. dvacet čtyři%. Samozřejmě poslední kapkou, která zlomí záchrannou lanovku JAC, nikdy nebude SUV.

  Pro JAC je třeba se vypořádat s tím, jak najít nová podpůrná místa v realitě postupného poklesu státních dotací. Je pravda, že společný podnik s Volkswagenem a slévárnou NIO jsou pro JAC dvě velké výhody, ale v zásadě se jedná o „Způsob fungování „půjčování kuřat na kladení vajec“, ať už se jedná o levné elektrické vozy Volkswagenu nebo Weilaiho ES8, není nic jiného než provedení zásadních reforem JAC. Vejce jsou odnášena, kuřata jsou držena v zajetí a zanechává je za sebou. jen kuřecí pírko.

.