Živobytí

Městská federace odborových svazů sponzoruje 100 migrujících pracovníků na vysokou školu

souhrn

Městská federace odborových svazů bude sponzorovat 100 migrujících pracovníků na univerzitu Zprávy z těchto novin (pracovník korespondence Xuan, reportér Xu Qin) V letošním roce bude městská federace odborových svazů sponzorovat stovky vynikajících migrujících pracovníků na univerzitní aktivity pomoci jim získat další vzdělávání pro jejich akademické kvalifikace a vysokoškolské vzdělávání dospělých. S okamžitou platností je registrace oficiálně zahájena. Podle zpráv tuto událost zorganizoval Nanjing

Městská federace odborových svazů sponzoruje 100 migrujících pracovníků na vysokou školu

Městská federace odborových svazů sponzoruje 100 migrujících pracovníků na vysokou školu-0

  Městská federace odborových svazů bude sponzorovat 100 migrujících pracovníků na univerzitu Zprávy z těchto novin (pracovník korespondence Xuan, reportér Xu Qin) V letošním roce bude městská federace odborových svazů sponzorovat stovky vynikajících migrujících pracovníků na univerzitní aktivity pomoci jim získat další vzdělávání pro jejich akademické kvalifikace a vysokoškolské vzdělávání dospělých. S okamžitou platností je registrace oficiálně zahájena. Podle zpráv tuto událost uspořádala Nanjing Workers University,Zavázala se k odborné škole vědy a technologie v Nanjing. Dotovaný objekt by měl mít střední školu, střední odborné vzdělání nebo ekvivalent, pracovat v Nankingu, mít podepsanou pracovní smlouvu a pracovat v jednotce déle než jeden rok, být členem odboru, platit sociální pojištění déle než 6 měsíců, a být ve věku 18-45 let.

Městská federace odborových svazů sponzoruje 100 migrujících pracovníků na vysokou školu-1

   Migrující pracovníci, kteří se chtějí zúčastnit, mohou navštívit web Nanjingské federace odborových svazů (www. njgh. org. cn) Stáhněte si z Centra dokumentů a pravdivě vyplňte registrační formulář.

Městská federace odborových svazů sponzoruje 100 migrujících pracovníků na vysokou školu-2

   Městská federace odborových svazů vybere nejlepší zápis na základě doporučení žadatelské jednotky, pracovního výkonu a základních akademických kvalifikací na základě situace registrace.

Městská federace odborových svazů sponzoruje 100 migrujících pracovníků na vysokou školu-3

   Ti, kteří byli úspěšně zahrnuti do financování Městské federace odborových svazů, obdrží upozornění textovou zprávou. Ti, kteří obdrží oznámení o textové zprávě, doručí své identifikační karty do školního určeného registračního místa pro potvrzení na místě ve stanoveném čase . V letošním roce si můžete vybrat ze 4 velkých společností, jmenovitě řízení průmyslových a komerčních podniků, mechatronika, správa počítačových informací a správa logistiky. Přijatí zaměstnanci pečlivě studují na výukovém místě Nanjing Workers College a absolvují všechny kurzy.

Městská federace odborových svazů sponzoruje 100 migrujících pracovníků na vysokou školu-4

Ti, kteří absolvují známky, získají certifikát o vysokoškolském vzdělání. Veškeré školné je financováno Městskou federací odborových svazů. .