Místní

„Zlatý Phoenix“ láká tři hlavní konkurenceschopnost

souhrn

Minulý týden se na konferenci o podpoře strategického rozvíjejícího se průmyslu v Nanjing (Šen-čen) seřadilo 33 velkých projektů s celkovou investicí přes 150 miliard juanů, aby „se vydaly na sever“ a oznámily své osídlení v Nankingu. Popularita propagace byla také překvapivá: místo setkání 400 osob bylo zmáčknuto do téměř 500 lidí a mnoho obchodních zástupců se mohlo jen postavit a zúčastnit se. Shenzhen je národní podnikatelský a inovativní “Předmostí",

„Zlatý Phoenix“ láká tři hlavní konkurenceschopnost

„Zlatý Phoenix“ láká tři hlavní konkurenceschopnost-0

 Minulý týden se na konferenci o podpoře strategického rozvíjejícího se průmyslu v Nanjing (Šen-čen) seřadilo 33 velkých projektů s celkovou investicí přes 150 miliard juanů, aby „se vydaly na sever“ a oznámily své osídlení v Nankingu. Popularita propagace byla také překvapivá: místo setkání 400 osob bylo zmáčknuto do téměř 500 lidí a mnoho obchodních zástupců se mohlo jen postavit a zúčastnit se. Shenzhen je národní podnikatelský a inovativní “„Předmostí“, proč tam společnosti rozšířily svůj průmyslový řetězec do Nankingu, který je vzdálený 1300 kilometrů? Co jim v Nankingu chybělo? K jaké „chemické interakci“ došlo mezi oběma městy? Reportér se od společnosti dozvěděl, že talent a průmysl Nankingu Základní konkurenceschopnost podpůrných zařízení a lidských sídel se stala faktorem, který zapůsobí na místní podniky. Solomon Systech Co.

„Zlatý Phoenix“ láká tři hlavní konkurenceschopnost-1

 , Ltd. bude investovat 100 milionů amerických dolarů.

„Zlatý Phoenix“ láká tři hlavní konkurenceschopnost-2

 Zřízení ústředí výzkumu a vývoje, designu a provozu v Číně v softwarovém parku v high-tech zóně Nanjing. Hlavní činností je poskytovat globálním zákazníkům čipy integrovaných obvodů a systémová řešení. Generální ředitel společnosti Ye Chuiqi novinářům řekl, že přišel do Nankingu kvůli jeho průmyslovému prostředí. „IC průmysl v Nanjing má obrovský potenciálPokud jde o čipy produktů, jako je dotykové ovládání, jsou přidružení hlavní zákazníci v Nanjing.

„Zlatý Phoenix“ láká tři hlavní konkurenceschopnost-3

  Kromě toho se mi také líbí výhody talentu Nanjing. Zřízení centra výzkumu a vývoje vyžaduje nábor více než 200 talentů na vysoké úrovni. Nanjing má velký počet univerzit, což je velmi výhodné.

„Zlatý Phoenix“ láká tři hlavní konkurenceschopnost-4

  "Skyworth Group působí v průmyslovém uspořádání v Nanjingu již několik let. Na propagační schůzce oznámil Huang Hongsheng, zakladatel Skyworth Group a předseda Nanjing Golden Dragon Bus Manufacturing Co.

 , Ltd. , že investice v Nanjing bude obnovena.

 "Nadváha "- Konsorcium Skyworth Group investuje v Nanjingu 20 miliard juanů ve třech fázích během 5 let do vybudování špičkové průmyslové základny s roční produkční hodnotou 100 miliard juanů. Proč je Nanjing důležitým investičním městem? Huang Hongsheng mluvil o několik „neočekávaných“ příběhů: Prvním „neočekávaným“ bylo, že když Skyworth poprvé dorazil do Nanjingu, založil pouze malý výzkumný ústav domácích spotřebičů. Tento výzkumný ústav se neočekávaně, opíraje se o výhody univerzit a talentů v Nanjing, vyvinul v rozsáhlý výzkumný ústav umělé inteligence, který vede v řetězci průmyslového řetězce elektrické umělé inteligence v řádu desítek miliard.

  Druhým „neočekávaným“ je to, že když jsem šel do Nanjingu vyložit průmyslová odvětví, potřebovali jsme mobilizovat páteř Shenzhenu, abychom se usadili v Nanjing. Huang Hongsheng řekl, že si myslí, že je velmi obtížné to udělat. Protože v minulosti existovaly podobné investice, mnoho lidí se zdráhalo, aby se obchodní páteř usadila v jiných městech.

  Nečekaně jsem slyšel, že jedu do Nanjing, a všichni souhlasili. To ukazuje, že životní prostředí Nanjing je atraktivní. Třetím „neočekávaným“ je to, že Huang Hongsheng chtěl investovat do automobilového průmyslu. Trpěl nedostatkem kvalifikace.

  Nečekal, že tam bude, až dorazí do NankinguRealizace snu. “V roce 2011 se Skyworth po podpoře reorganizace krále Longa s podporou místní vlády v Nanjing podílel na reorganizaci a vstoupil do oblasti výroby automobilů. Vláda města také pomohla propagovat více nových králů Long energetická vozidla na silnici.

  Nyní se prodej nových energetických autobusů King Long stabilizoval. První tábor v tomto odvětví vstoupil také do oblasti logistických vozidel a letos získal kvalifikaci osobních vozidel.

 V očích shenzhenských podnikatelů, jako jsou Huang Hongsheng, Nanjing a Shenzhen, se velmi doplňují.

  „Nanjing je obklopen krásnými horami a řekami, s velkým počtem talentů na vysokých školách a univerzitách a má oproti Shenzhenu výhody, pokud jde o zdroje.

  Z hlediska talentů mají Nanjing lidé moudrost Shanghainese a loajalitu severanů. Shenzhen dlouhodobě čelí mezinárodní konkurenci.

Největší rys podniku je plný „„Wolfness“, naše společnosti přinesou do Nanjing kulturu „wolfness“, vytvoří chemickou reakci mezi oběma městy a urychlí průmyslový rozvoj. „Řekl Huang Hongsheng. Náš reportér Zhang Xi.