Fakta

„Projekt Five One“ posiluje „Velkou značku cestovního ruchu Shangri-La“

souhrn

12. června uspořádala Komise pro rozvoj cestovního ruchu v provincii Jün-nan a Komise pro rozvoj cestovního ruchu v Sichuanu a Tibetu společné zasedání Čínské aliance cestovního ruchu Větší Šangri-La. Zasedání projednalo a v zásadě souhlasilo s přípravou plánu propagace zóny ekologické turistiky v čínské oblasti Šangri-La v roce 2017 komisí Yunnan pro rozvoj cestovního ruchu a s podporou komise pro rozvoj cestovního ruchu v Jün-nan navrhla alianci Čínské provincie Větší Šangri-La. “Pět jedna práce

„Projekt Five One“ posiluje „Velkou značku cestovního ruchu Shangri-La“

„Projekt Five One“ posiluje „Velkou značku cestovního ruchu Shangri-La“-0

  12. června uspořádala Komise pro rozvoj cestovního ruchu v provincii Jün-nan a Komise pro rozvoj cestovního ruchu v Sichuanu a Tibetu společné zasedání Čínské aliance cestovního ruchu Větší Šangri-La.

   Zasedání projednalo a v zásadě souhlasilo s přípravou plánu propagace zóny ekologické turistiky v čínské oblasti Šangri-La v roce 2017 komisí Yunnan pro rozvoj cestovního ruchu a s podporou komise pro rozvoj cestovního ruchu v Jün-nan navrhla alianci Čínské provincie Větší Šangri-La. “„Pět projektů“ zpočátku dosáhlo shody. Wen Shuqiong, zástupce ředitele Komise pro rozvoj cestovního ruchu Yunnan, Xie Haiyin, zástupce inspektora komise pro rozvoj cestovního ruchu v S'-čchuanu, Ji Yue, zástupce ředitele komise pro rozvoj cestovního ruchu v Tibetské autonomní oblasti, a Dali, Lijiang „Nujiang, Diqing Setkání se zúčastnili vedoucí oddělení cestovního ruchu ve městech jako Qamdo, Nyingchi atd. A vedoucí tábora S'-čchuan a sdružení Self-driving Tour.

  Wen Shuqiong uvedla, že od té doby, co tyto tři provincie začaly spolupracovat v roce 2002, se silnou podporou vnitrostátních politik, tři provincie Yunnan, Sichuan a Tibet nadále zlepšovaly své mechanismy spolupráce a usilují o zlepšení cestovního ruchu na základě svých geografických výhod, zdroje, kulturní výhody a klimatické výhody. Infrastruktura, zařízení turistických služeb, výstavba butikových turistických atrakcí,Vytvořte velkou turistickou značku Shangri-La. Rovněž dosáhla pozoruhodných výsledků v podpoře publicity a propagace, regulaci pořadí na trhu cestovního ruchu, zlepšování kvality služeb cestovního ruchu a vytváření bezpečnostních záruk a záchran. Vytvořila „velkou turistiku, velkou značku“ s úzkou spoluprací, doplňkovou interakce, vzájemné budování a sdílení a vzájemný prospěch.

  , Vývojový model velkého trhu. „Five One Projects“ (logo značky, mluvčí image značky, ústřední melodie, propagační setkání a řada tras butikové turistiky) navržené fórem o celkovém pracovním plánu propagace čínského Velkého Šangri-La značka cestovního ruchu v roce 2017 Xie Haiyin uvedla, že spolupráce mezi oběma provinciemi bude dále posílena.

  Co nejdříve určit plán propagace Velkého Šangri-La a okamžitě podpořit řádný postup propagace Velkého Šangri-La. Ji Yue doufá, že ústřední melodie zvýrazní koncept značky Shangri-La. Uvádí se, že podle celkového nasazení Národní správy cestovního ruchu se ujme vedení a bude spolupracovat se S'-čchuanem a Tibetem Yunnanský provinční výbor pro rozvoj cestovního ruchu. Během čínského mezinárodního veletrhu cestovního ruchu 2017, který se konal v Kunmingu,Vytvořte speciální výstavní plochu pro obraz čínské Shangri-La, uspořádejte čínskou konferenci o podpoře cestovního ruchu Shangri-La, plně zobrazte obraz čínské turistické značky Shangri-La zúčastněným kupujícím a mediálním reportérům doma i v zahraničí, uvolněte logo značky, slogan a ústřední melodie, vyberte mluvčího obrázku, spusťte dávku kvalitních turistických tras,Komplexně zvýšit popularitu Shangri-La doma i v zahraničí.

   Za tímto účelem jí Yunnanská provinční komise pro rozvoj cestovního ruchu připisuje velký význam, v rané fázi provedla seriózní organizaci a plánování a předložila předběžné návrhy. Na tomto setkání jsme diskutovali a vyměnili si nápady s vedoucími Výboru pro rozvoj cestovního ruchu v S'-čchuanu a Tibetu a souvisejícími vedoucími pracovníky. Další krok bude založen na diskusi o schůzce za účelem výměny výsledků,Dále vylepšovat koncepci a výsledky.

   Na sympoziu Tutu, ředitel webu Yunnan Hongtuqing Art and Music Studio, v této fázi zazpíval demo ústřední písně „I Fly“. Guan Kuo, vedoucí oddělení společnosti Yunnan Port China Travel Auto RV Tour Co. , Ltd. , zároveň informoval o plánování a zintenzivnění první etapy butikové trasy Greater Shangri-La.

   Související odkazy:Se zrychlením procesu výstavby „Pás a silnice“ a etnické kulturní turistické zóny Větší Šangri-La byla zahrnuta do národního „13.

   pětiletého“ plánu rozvoje cestovního ruchu jako národní klíč pro kultivaci meziregionální charakteristické funkce oblastech, byl integrován do národního strategického systému. To přináší výjimečnou příležitost pro rozvoj tří provincií Yunnan, Sichuan a Tibet, aby společně vybudovaly velkou značku Shangri-La, která je otevřená, sdílená, vzájemně výhodná a prospěšná pro všechny. Založení Čínské aliance na podporu většího cestovního ruchu Šangri-La v listopadu 2015 znamenalo podstatnou etapu spolupráce v oblasti cestovního ruchu mezi třemi provinciemi S'-čchuan, Yunnan a Tibet.

   Po více než roce tvrdé práce bylo dosaženo předběžných výsledků. Na nadcházejícím mezinárodním veletrhu cestovního ruchu v roce 2017 bude v jednom kroku propagována turistika v Šangri-La. Na základě stávajících brožur a videíOznamte image čínské turistické značky Greater Shangri-La, uvolněte logo, slogan a ústřední melodii značky Greater Shangri-La, vyberte mluvčího image a zahajte řadu butikových turistických tras.

.