Umění

Guangdong a Norsko se spojily, aby „zachytily uhlík“

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Qi Lei) Před několika dny se v Pekingu konala konference „Čína a Norsko se spojily, aby společně podpořily přechod na nízkouhlíkovou energii“. Na schůzce čínsko-britské (guangdongské) středisko CCUS (známé také jako Southern Industry Capture and Storage Industry Center of Guangdong) a norské technologické centrum v Norsku podepsaly dohody o společné podpoře spolupráce norských a guangdongských společností v oblasti zachycování uhlíku .Rozumí se, že v současné době v Guangzhou

Guangdong a Norsko se spojily, aby „zachytily uhlík“

Guangdong a Norsko se spojily, aby „zachytily uhlík“-0

  Nanfang Daily News (Reporter / Qi Lei) Před několika dny se v Pekingu konala konference „Čína a Norsko se spojily, aby společně podpořily přechod na nízkouhlíkovou energii“. Na schůzce čínsko-britské (guangdongské) středisko CCUS (známé také jako Southern Industry Capture and Storage Industry Center of Guangdong) a norské technologické centrum v Norsku podepsaly dohody o společné podpoře spolupráce norských a guangdongských společností v oblasti zachycování uhlíku .

Guangdong a Norsko se spojily, aby „zachytily uhlík“-1

Rozumí se, že současný demonstrační projekt CCUS v Guangdongu bude podpořen technologickým centrem Monstad v Norsku za účelem vývoje efektivnější a levnější technologie zachycování uhlíku a vybudování první domácí jednotky spalující uhlí v Číně Zdroje energie Haifeng Power Plant An mezinárodní otevřená testovací platforma pro technologii zachycování uhlíku využívající více technologií a je to také první ukázkový projekt CCUS ve středně velkém měřítku v jižní Číně. Může každoročně zachytit 1 milion tun oxidu uhličitého. .