Počítač

Urychlit výstavbu jihočínského rizikového kapitálu a centra rizikového kapitálu

souhrn

Nanfang Daily News ráno 12. Chen Yunxian, člen skupiny provinční vládní strany, vedl provinční vládní úřad a odpovědné soudruhy guangdongské „jedné strany tři kanceláře“ k provinčnímu finančnímu úřadu, aby to prošetřili, a předsedal během zvláštního sympozia k poslechu Zpráv příslušných oddělení o pracovní situaci v provincii a příslušných názorů a návrhů. Chen Yunxian zdůraznil, že všechny příslušné jednotky musí pečlivě studovat a implementovat vedení generálního tajemníka Si Ťin-pchinga v ústřední vládě.

Urychlit výstavbu jihočínského rizikového kapitálu a centra rizikového kapitálu

Urychlit výstavbu jihočínského rizikového kapitálu a centra rizikového kapitálu-0

  Nanfang Daily News ráno 12.

Urychlit výstavbu jihočínského rizikového kapitálu a centra rizikového kapitálu-1

   Chen Yunxian, člen skupiny provinční vládní strany, vedl provinční vládní úřad a odpovědné soudruhy guangdongské „jedné strany tři kanceláře“ k provinčnímu finančnímu úřadu, aby to prošetřili, a předsedal během zvláštního sympozia k poslechu Zpráv příslušných oddělení o pracovní situaci v provincii a příslušných názorů a návrhů.

Urychlit výstavbu jihočínského rizikového kapitálu a centra rizikového kapitálu-2

   Chen Yunxian zdůraznil, že všechny příslušné jednotky musí vážně studovat a realizovat ducha projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga na 40.

Urychlit výstavbu jihočínského rizikového kapitálu a centra rizikového kapitálu-3

   kolektivním studijním zasedání politického výboru ústředního výboru.

Urychlit výstavbu jihočínského rizikového kapitálu a centra rizikového kapitálu-4

  Zaměřte se na následující úkoly: Zaprvé pevně pochopte povahu finančních služeb v reálné ekonomice, prosazujte strukturální reformy na straně nabídky finančních služeb a dosáhněte integrovaného rozvoje financí, technologií a průmyslových odvětví; zadruhé, účinně předcházejte a kontrolujte finanční rizika a komplexně prozkoumejte skrytá rizika.

Urychlit výstavbu jihočínského rizikového kapitálu a centra rizikového kapitálu-5

Odvádějte dobrou práci v oblasti řízení a kontroly rizik u zdroje; třetí je prohlubování finančních reforem, pokračování v prohlubování rozvoje zóny volného obchodu a pilotní reforma a inovace v deltě Perlové řeky zóna,Urychlit výstavbu centra rizikového kapitálu v jižní Číně; čtvrtým je posílit vedení strany ve finanční práci a posílit budování talentového týmu. .