Internet

Prohloubit výměny a spolupráci s EU

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Dajun Correspondent / Huang Yusheng and Xu Chuangsheng) Ve dnech 12. – 13. Se v Jieyangu konala 3. konference o spolupráci a výměně malých a středních podniků mezi Čínou a Německem (v Evropě). Výměny se zúčastnil viceguvernér Yuan Baocheng setkání a přednesl projev. Yuan Baocheng poukázal na to, že současné a budoucí období je pro Guangdong důležitým obdobím strategických příležitostí k urychlení jeho transformace. Naše provincie bude následovat návrh generálního tajemníka Si Ťin-pchinga na Guangdong.Čtyři

Prohloubit výměny a spolupráci s EU

Prohloubit výměny a spolupráci s EU-0

  Nanfang Daily News (Reporter / Dajun Correspondent / Huang Yusheng and Xu Chuangsheng) Ve dnech 12.

Prohloubit výměny a spolupráci s EU-1

   – 13. Se v Jieyangu konala 3.

Prohloubit výměny a spolupráci s EU-2

   konference o spolupráci a výměně malých a středních podniků mezi Čínou a Německem (v Evropě). Výměny se zúčastnil viceguvernér Yuan Baocheng setkání a přednesl projev. Yuan Baocheng poukázal na to, že současné a budoucí období je pro Guangdong důležitým obdobím strategických příležitostí k urychlení jeho transformace.

Prohloubit výměny a spolupráci s EU-3

   Naše provincie bude následovat návrh generálního tajemníka Si Ťin-pchinga na Guangdong.

Prohloubit výměny a spolupráci s EU-4

  Požadavky „čtyři vytrvalosti, tři podpory a dva v popředí“ v souladu s požadavky na nasazení 12. kongresu zemských stran prohlubují strukturální reformu na straně nabídky, důkladné provádění rozvojové strategie založené na inovacích a urychlují budování otevřené ekonomiky. Systém, energicky podporovat rozvoj zelené a zajistit dokončení dobře situované společnosti s vysokou kvalitou podle plánu.

Prohloubit výměny a spolupráci s EU-5

   řekl Yuan Baocheng,Doufám, že prohloubíme výměny a spolupráci s EU, zejména s Německem, Španělskem a dalšími zeměmi, z nového výchozího bodu, posílíme dokování rozvojových strategií, aktivně budujeme nové modely spolupráce, vytváříme nové hlavní body spolupráce a dosahujeme inovací a rozvoje ve spolupráci , vzájemný prospěch a vzájemný prospěch; naděje v Deutsche Metal Eco-City posiluje inovaci systémů a mechanismů a dělá dobrou práci v oblasti podpůrných služeb.

Prohloubit výměny a spolupráci s EU-6

Snahy o vybudování německé platformy pro spolupráci v oblasti inovací pro malé a střední podniky čelící EU a snaha stát se mostem pro nový otevřený ekonomický systém. .