Válečný

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“

souhrn

Nanfang Daily News (zvláštní korespondent / reportér Huang Jin / Su Li) 12. 12. se na mezinárodním veletrhu Kunming Dianchi zahájil veletrh komodit a investic a veletrhů jihoasijských a jihovýchodní Asie v roce 2017 (dále jen „obchodní veletrh“). Kongresové a výstavní centrum. Akce bude trvat 7 dní. Tématem bude „Společně inovovat příležitosti a společně hledat nový rozvoj“ s komoditními výstavami zemí jižní a jihovýchodní Asie,Propagujte Čínu a země jižní a jihovýchodní Asie

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“-0

  Nanfang Daily News (zvláštní korespondent / reportér Huang Jin / Su Li) 12. 12. se na mezinárodním veletrhu Kunming Dianchi zahájil veletrh komodit a investic a veletrhů jihoasijských a jihovýchodní Asie v roce 2017 (dále jen „obchodní veletrh“). Kongresové a výstavní centrum.

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“-1

   Akce bude trvat 7 dní. Tématem bude „Společně inovovat příležitosti a společně hledat nový rozvoj“ s komoditními výstavami zemí jižní a jihovýchodní Asie,Na podporu investičních a obchodních jednání mezi Čínou a zeměmi jižní Asie a jihovýchodní Asie vyslal Guangdong hospodářskou a obchodní delegaci, aby se zúčastnil veletrhu pro investiční a obchodní jednání.

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“-2

   Hospodářská a obchodní delegace v Kuang-tungu má tři prefektury a města v Jang-ťiangu, Ču-chaj a Dongguan, tři sdružení z Provinčního sdružení průmyslových dekoračních materiálů, Provinční federace obchodu a Provinční obchodní komora nábytku a provinční vládní úřad v Kunming. Celkem 68 společností v 7 podskupinách. Pokud jde o účast, výstavní plocha speciální dekorace Guangdong se rozkládá na ploše 150 metrů čtverečních, kterou vede městská vláda Yangjiang a úřad vlády provincie v Kunmingu. Prototyp designu vychází z muzea námořní hedvábné stezky Guangdong Yangjiang (Muzeum Nanhai č.

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“-3

   1), které je v souladu s „příležitostí ke spoluvytváření“ Téma „Společně hledám nový rozvoj“ předvádí hlavně ekonomický a sociální rozvoj a průmyslové charakteristiky Yangjiangu v Kuang-tungu.

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“-4

  Vystavené produkty pokrývají oblasti, jako jsou inteligentní stavební materiály, hardware a domácí spotřebiče a domácí zboží.

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“-5

   Podle organizátora je CIFIT zavázán prohlubovat politickou komunikaci, propojení zařízení, nerušený obchod, financování a mezilidské vazby mezi Čínou a jižní Asií, jihovýchodní Asií a dokonce i zeměmi a regiony po celém světě a usilovat o propagovat země a regiony „pásu a silnice“Aby společnost Yangjiang Xiaotianxing Industrial Co. , Ltd.

68 podniků v Kuang-tungu uspořádalo delegaci k účasti na „obchodním veletrhu“-6

mohla společně budovat a sdílet, očekává, že využije východní vítr „Pás a silnice“ k nasazení a rozšíření v zemích a regionech na této trase. .