Mezinárodní

40 čínských médií podepsalo memorandum o porozumění o prohlubování spolupráce v zámořských čínských záležitostech

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Correspondent Qi Lei / Yue Qiao Xuan) Na 12. konferenci o spolupráci a výměně „Overseas Chinese Media and Guangdong'Going Out“ a slavnostním podpisu memoranda o spolupráci pořádaného Provinční zámořské čínské záležitosti Kancelář se konala v Guangzhou. To je vrchol „zámořských čínských sdělovacích prostředků sledujících kulturu Guangdong-Haisi · Guangfu Culture Tour“, které letos uspořádal provinční úřad pro zámořské čínské záležitosti. 43 médií v čínském jazyce z 28 zemí a regionů na pěti kontinentech

40 čínských médií podepsalo memorandum o porozumění o prohlubování spolupráce v zámořských čínských záležitostech

40 čínských médií podepsalo memorandum o porozumění o prohlubování spolupráce v zámořských čínských záležitostech-0

  Nanfang Daily News (Reporter / Correspondent Qi Lei / Yue Qiao Xuan) Na 12.

40 čínských médií podepsalo memorandum o porozumění o prohlubování spolupráce v zámořských čínských záležitostech-1

   konferenci o spolupráci a výměně „Overseas Chinese Media and Guangdong'Going Out“ a slavnostním podpisu memoranda o spolupráci pořádaného Provinční zámořské čínské záležitosti Kancelář se konala v Guangzhou.

40 čínských médií podepsalo memorandum o porozumění o prohlubování spolupráce v zámořských čínských záležitostech-2

   To je vrchol „zámořských čínských sdělovacích prostředků sledujících kulturu Guangdong-Haisi · Guangfu Culture Tour“, které letos uspořádal provinční úřad pro zámořské čínské záležitosti. 50 prezidentů 43 čínských médií z 28 zemí a regionů na pěti kontinentech,Setkání se zúčastnil šéfredaktor a další zástupci na vysoké úrovni.

40 čínských médií podepsalo memorandum o porozumění o prohlubování spolupráce v zámořských čínských záležitostech-3

   Na schůzce podepsal Provinční úřad pro zámořské čínské záležitosti a 40 médií v čínském jazyce memorandum o spolupráci při prohlubování zámořské propagandy zámořských čínských záležitostí, prostřednictvím spoluorganizace „Rodného města zámořských Číňanů v Guangdongu“, posílené spolupráce v krmivech a vydání, prohloubené každodenní výměny informací a pravidelné organizované návštěvy Guangdongu, Vytvořit úzký a účinný mechanismus interaktivní spolupráce. Nanfang Daily, Yangcheng Evening News,Rozhlasová a televizní stanice Guangdong podepsala prohlášení o záměru spolupráce se 6 čínskými médii v Malajsii, Spojených státech, Portugalsku, Botswaně a dalších zemích a regionech. Po setkání zámořská čínská média také cestují do Guangzhou, Zhaoqing a Yunfu za účelem sběru folklóru a prohlédnou si muzeum tradiční čínské medicíny Chen Liji, kantonskou operní kulturu, high-tech zónu Zhaoqing, chrám dračích matek Deqing Yuecheng, akademii Deqing ,Fengkai Ancient City, Guangxin Cultural Tower, Xinxing Guoen Temple atd. , Zaměřit se na kantonskou kulturu Haisi, sledovat původ kantonské kultury, zažít dědictví a inovace guangdongské kultury a ocenit nový výhled ekonomického a sociálního rozvoje Guangdongu.

40 čínských médií podepsalo memorandum o porozumění o prohlubování spolupráce v zámořských čínských záležitostech-4

.