Automatický

Vysoká škola očekává, že na počátku přijme 500 studentů

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Correspondent Shen Congsheng / Zheng Yihui) Nedávno na konferenci o výměně hospodářské a obchodní spolupráce mezi Čínou (Guangdong) a Izraelem, která se konala v Tel Avivu v Izraeli, Shantou Technician College a Israel Aviation Industry Corporation (IAI) čínsko-zahraniční kooperativní vzdělávací projekt - Shantou The Civil Aviation Training Institute podepsal smlouvu na výměnném setkání,První čínsko-izraelský kooperativní výcvik civilního letectví v Číně

Vysoká škola očekává, že na počátku přijme 500 studentů

Vysoká škola očekává, že na počátku přijme 500 studentů-0

  Nanfang Daily News (Reporter / Correspondent Shen Congsheng / Zheng Yihui) Nedávno na konferenci o výměně hospodářské a obchodní spolupráce mezi Čínou (Guangdong) a Izraelem, která se konala v Tel Avivu v Izraeli, Shantou Technician College a Israel Aviation Industry Corporation (IAI) čínsko-zahraniční kooperativní vzdělávací projekt - Shantou The Civil Aviation Training Institute podepsal smlouvu na výměnném setkání,První čínsko-izraelská družstevní výcviková akademie pro civilní letectví bude sídlit v Shantou.

Vysoká škola očekává, že na počátku přijme 500 studentů-1

   Na konci roku 2015 podepsala samospráva města Shantou a společnost Israel Aviation Industry Corporation (IAI) „rámcovou dohodu o strategické spolupráci“. Společnost Israel Aviation Industry Corporation a Čína společně pracovaly na společném rozvoji odvětví civilního letectví v Shantou. Plán IAI se opírá o čínsko-izraelskou (Shantou) zónu pro spolupráci v oblasti vědy a technologie,Usilujte o pomoc Shantou vybudovat základnu leteckého průmyslu se schopností rozvíjet celý průmyslový řetězec a celý hodnotový řetězec a rozvíjet letecký průmysl integrující výzkum a vývoj, výrobu, aplikace a školení. Vysoká škola zahájila přípravy v první polovině tohoto roku a počáteční fáze výstavby projektu plánuje investovat 120 milionů juanů.

Vysoká škola očekává, že na počátku přijme 500 studentů-2

Pokud jde o zápis, kromě prověřování některých špičkových studentů z Shantou Technician College v elektromechanických oborech pro vyšší úroveň výuky v letectví,Rovněž poskytne absolventům a praktickým lékařům v oborech strojírenství, elektrotechniky nebo letectví v oborech vyššího vzdělávání školení pro zdokonalování pracovních dovedností. Odhaduje se, že v počáteční fázi bude zapsáno 500 studentů a očekává se, že doba školení bude 1 až 2 roky zcela mimo produkci. .