Fyzický

Národní soutěže se zúčastní 4 odborníci na geodetické práce a mapování

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Feng Shanshu Corrupent / Zhu Guifeng Yi Yaqin) Na 12., první soutěži v oblasti geodetických a mapovacích prací v provincii Kuang-tung a v soutěži „Jižní geodetické a mapovací poháry“, v pátém národním geodetickém a mapovacím oboru v geografickém informačním průmyslu Soutěž o dovednosti v provincii Kuang-tung Zkouška v Zhongshanu Kampus Dongguan na univerzitě Xinhua College skončil. V této soutěži poslalo celkem 48 jednotek celkem 87 týmů,

Národní soutěže se zúčastní 4 odborníci na geodetické práce a mapování-0

Nanfang Daily News (Reporter / Feng Shanshu Corrupent / Zhu Guifeng Yi Yaqin) Na 12. , první soutěži v oblasti geodetických a mapovacích prací v provincii Kuang-tung a v soutěži „Jižní geodetické a mapovací poháry“, v pátém národním geodetickém a mapovacím oboru v geografickém informačním průmyslu Soutěž o dovednosti v provincii Kuang-tung Zkouška v Zhongshanu Kampus Dongguan na univerzitě Xinhua College skončil. V této soutěži poslalo celkem 48 jednotek celkem 87 týmů,300 soutěžících se zúčastnilo dvou projektových soutěží inženýrského zaměření a kartografie. Po 4 dnech soutěže získal provinční institut pro mapování a mapování půdy a zdrojů v Guangdongu a obecní komise pro pozemkové zdroje a plánování v Guangzhou první cenu v inženýrském průzkumu a soutěži v mapách; Fan Huihui z provinčního institutu pro mapování a zdroje v Guangdongu vyhrál první místo v názvu inženýrského průzkumu,Lin Jianmei, vybraný městskou komisí pro územní zdroje a plánování v Guangzhou, získal první místo v soutěži o kartografii.

Národní soutěže se zúčastní 4 odborníci na geodetické práce a mapování-1

Čtyři soutěžící, kteří vyhráli první cenu skupiny, budou reprezentovat geodetické a mapové odvětví geografických informací v provincii Kuang-tung, aby se zúčastnili 5.

Národní soutěže se zúčastní 4 odborníci na geodetické práce a mapování-2

národní soutěže profesionálních dovedností v geodetickém a mapovacím geografickém informačním průmyslu. Šampiónům každé události v provinčním zkušebním turnaji Guangdong bude doporučeno, aby vyhlásili „„Labouristická medaile provincie Guangdong 1. května“, první soutěžící ženě bude doporučeno vyhlásit „provincii Guangdong 8.