Živobytí

Testovací centrum se otevírá 15. odpoledne

souhrn

Nanfang Daily (reportér / korespondent Chen Fangting / Sui Kaoxuan) Přijímací zkouška na vysokou školu skončila a blíží se přijímací zkouška na střední školu. V roce 2017 činil počet uchazečů o akademickou zkoušku absolventů střední školy v Guangzhou (dále jen „zkouška ze střední školy v Guangzhou“) 93 232 a celkový počet uchazečů se ve srovnání s loňským rokem snížil o 12 240. Přijímací zkouška na střední školu v Kantonu se bude konat ráno od 16. do 18. Každé ráno jsou uspořádány dva předměty.Progresivní

Testovací centrum se otevírá 15. odpoledne

Testovací centrum se otevírá 15. odpoledne-0

  Nanfang Daily (reportér / korespondent Chen Fangting / Sui Kaoxuan) Přijímací zkouška na vysokou školu skončila a blíží se přijímací zkouška na střední školu. V roce 2017 činil počet uchazečů o akademickou zkoušku absolventů střední školy v Guangzhou (dále jen „zkouška ze střední školy v Guangzhou“) 93 232 a celkový počet uchazečů se ve srovnání s loňským rokem snížil o 12 240. Přijímací zkouška na střední školu v Kantonu se bude konat ráno od 16.

Testovací centrum se otevírá 15. odpoledne-1

   do 18. Každé ráno jsou uspořádány dva předměty. Postupně budou probíhat zkoušky z čínštiny a fyziky, matematiky a morálky, angličtiny a chemie. Testovací centrum pro přijímací zkoušky na střední školu je otevřeno pro uchazeče 15.

Testovací centrum se otevírá 15. odpoledne-2

(čtvrtek) od 16:00 do 18:00. Uchazeči mohou přejít na web, aby se „šli na místě“ seznámit s prostředím testovacího místa a dopravní trasy předem. Vzhledem k tomu, že po uspořádání testovacích míst budou dveře a okna vyšetřovací místnosti zavřeny, nesmí uchazeči vstoupit do vyšetřovací místnosti, když ve zkušební místnosti „šlapou na místě“. .