Právní

Zkušební provoz první čínské autonomní linky metra „bez posádky“

souhrn

Podle zpravodajské agentury Xinhua v Pekingu 12. června zahájila první autonomní a plně automatická (bezpilotní) provozní linka v zemi, první úsek pekingské železniční dopravní linky Yanfang, test na mapě a projde uvedením do plného provozu. otevření je plánováno na konec roku 2017. Podle první společnosti Čínské železniční elektrifikační kanceláře provádějící stavební úkol je maximální provozní rychlost vlaku Peking Yanfang Line 80 kilometrů za hodinu.Celkově jsou seskupena 4 vozidla, největší

Zkušební provoz první čínské autonomní linky metra „bez posádky“

Zkušební provoz první čínské autonomní linky metra „bez posádky“-0

  Podle zpravodajské agentury Xinhua v Pekingu 12. června zahájila první autonomní a plně automatická (bezpilotní) provozní linka v zemi, první úsek pekingské železniční dopravní linky Yanfang, test na mapě a projde uvedením do plného provozu. otevření je plánováno na konec roku 2017. Podle první společnosti Čínské železniční elektrifikační kanceláře provádějící stavební úkol je maximální provozní rychlost vlaku Peking Yanfang Line 80 kilometrů za hodinu.

Zkušební provoz první čínské autonomní linky metra „bez posádky“-1

  Vznikají celkem 4 vozidla s maximální kapacitou cestujících 1262 osob.

Zkušební provoz první čínské autonomní linky metra „bez posádky“-2

Aktuální úlohy ladění spočívají hlavně v dokončení úkolů ladění různých funkcí systému prostřednictvím jednotného dispečinku a velení provozu; přijímání, péče, správa a přemísťování elektrických sběrnic a vytvoření úplného systému správy. .