Dějiny

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň

souhrn

Micro · Hotspot Nanfang Daily (Reporter / Deng Qiang intern / Li Siyu) Před několika dny byl vysokoškolák v Henanu náhodně řezán plastovým mopem, který se běžně používal doma, zatímco si vytíral podlahu v koleji a odřezával cévy a šlachy na dlani pravé ruky Způsobil vážná poranění ruky. Lékař připomněl, že v každodenním životě je třeba některé kovové a nerezové přístroje používat opatrně.Aby nebyl řezán. Podle zpráv z médií letos

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň-0

  Micro · Hotspot Nanfang Daily (Reporter / Deng Qiang intern / Li Siyu) Před několika dny byl vysokoškolák v Henanu náhodně řezán plastovým mopem, který se běžně používal doma, zatímco si vytíral podlahu v koleji a odřezával cévy a šlachy na dlani pravé ruky Způsobil vážná poranění ruky. Lékař připomněl, že v každodenním životě je třeba některé kovové a nerezové přístroje používat opatrně. Aby nebyl řezán. Podle zpráv z médií se dvacetiletý Xiao Yan chystá na univerzitu v Kaifengu.

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň-1

   V 9 hodin večer, 9. června, Xiao Yan vytřel podlahu rotačním mopem na koleji. Když umyla mop a silně zatlačila na odvodnění mopu, plastová rukojeť na horním konci mopu se náhle zlomila a Xiao Yan stiskl ruku.

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň-2

   Na holé trubkové trubce z nerezové oceliRychle se otáčející ostrou ocelovou trubkou byl v dlani jeho pravé ruky zaseknut velký řez a krev okamžitě zalita. V 0:00 10.

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň-3

   dne byl Xiao Yan převezen do nemocnice.

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň-4

   Lékař odhalil, že protože šlachy a krevní cévy v pravé dlani Xiao Yana byly přerušeny ocelovou trubkou mopu, byla nutná nouzová operace. Po více než dvou hodinách operace se zranění Xiao Yana stabilizovalo. Někdo jako Xiao Yan byl zraněn při čištění nástrojů,To není případ. Odborníci na spotřebitele tvrdí, že většina košťat a mopů neposkytuje žádné tipy na bezpečnost plastových hlav a ocelových trubek.

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň-5

   Při domácích pracích je nejlepší nosit rukavice.

Rukojeť mopu se najednou zlomila a studentovi se vážně zranila dlaň-6

Kromě toho mají domácí spotřebiče a předměty denní potřeby, jako jsou televize, klimatizace, pračky, trvanlivost a jejich „nadměrná služba“ je také velmi riskantní. .