Politický

Minimální nabídka Bond Connect 1 milion juanů

souhrn

Nanfang Daily (Reporter / Chen Ruoran) 12. prosince byl znovu oznámen tolik očekávaný pokrok Bond Connect. Ve stejný den čínský systém devizového obchodu oficiálně zveřejnil „Pravidla obchodování (zkušební verze) (National Interbank Funding Center“ „Bond Connect“ - „Trial“ (návrh na veřejné komentování)), které vypracovalo National Interbank Funding Center. Návrh stanoviska objasnil „Den obchodování na sever a hodiny obchodování jsou nastaveny

Minimální nabídka Bond Connect 1 milion juanů

Minimální nabídka Bond Connect 1 milion juanů-0

 Nanfang Daily (Reporter / Chen Ruoran) 12. prosince byl znovu oznámen tolik očekávaný pokrok Bond Connect.

Minimální nabídka Bond Connect 1 milion juanů-1

  Ve stejný den čínský systém devizového obchodu oficiálně zveřejnil „Pravidla obchodování (zkušební verze) (National Interbank Funding Center“ „Bond Connect“ - „Trial“ (návrh na veřejné komentování)), které vypracovalo National Interbank Funding Center. Návrh stanoviska objasnil „Dny obchodování na sever a hodiny obchodování, typy dluhopisů, s nimiž mohou obchodovat zahraniční investoři, a omezení související s kotací.

Minimální nabídka Bond Connect 1 milion juanů-2

  Podle návrhu konzultace je obchodním dnem obchodování „Northbound Trading“ Bond Connect trh mezibankovních dluhopisů na pevnině a trh v Hongkongu je obchodování. Den a datum, kdy lze dosáhnout dohody o vypořádání, je denní čas transakce stejný jako na trhu mezibankovních dluhopisů na pevnině,To znamená od 9:00 do 12:00 a od 13:30 do 16:30. Zahraniční investoři mohou být uvedeni na trh v souladu s pokyny pro vstup na trh formulovanými Centrem pro devizové obchodování a obchodní centrum může zpracovávat podání přístupu na trh mezibankovních dluhopisů jménem kvalifikovaných zahraničních investorů a otevřených obchodních účtů.

Minimální nabídka Bond Connect 1 milion juanů-3

  Po otevření obchodního účtu mohou zahraniční investoři provádět transakce. Rozumí se toZahraniční investoři mohou nakupovat a prodávat dluhopisy včetně státních dluhopisů, dluhopisů místní správy, dluhopisů centrálních bank, finančních dluhopisů, dluhopisů podnikových úvěrů, mezibankovních depozitních certifikátů a cenných papírů krytých aktivy a dalších dluhopisů denominovaných v RMB.

Minimální nabídka Bond Connect 1 milion juanů-4

  Minimální částka požadavku pro každého zahraničního investora zasílajícího žádost o nabídku je 1 milion RMB a minimální jednotka změny je 1 milion RMB. Pravidla navíc objasňují, že pokud investorům společnosti Northbound Link dojde k neobvyklým obchodním situacím, jako je manipulace obchodování zasvěcených osob na trhu, přijme čínský systém devizového obchodu ústní nebo písemná varování, oznámení o kritice, veřejné odsouzení , pozastavení nebo zrušení, v závislosti na závažnosti. Obchodní úřad na sever a další opatření. Rozumí se, že v současné době veřejnost můžeE-mailová nebo faxová zpětná vazba názorů a návrhů do Národního mezibankovního finančního centra a zpětná vazba bude uzavřena 14.

Minimální nabídka Bond Connect 1 milion juanů-5

  června.

  V uplynulém měsíci se dohled nad implementací Bond Connect postupně zrychlil.

  Dne 16. května vydala Čínská lidová banka a hongkonský měnový úřad společné oznámení, ve kterém se rozhodly souhlasit se zahájením „„Bond Connect“, „Northbound Connect“ byl původně otevřen; 31.

  května požádala Čínská lidová banka veřejnost o veřejné mínění o opatřeních pro správu Bond Connect; 7. června oznámila hongkonská burza založení Bond Connect Co.

 , Ltd. , aby převzal podporu společnosti Bond Connect.

  Související funkce transakčních služeb. Vydání návrhu pro vyžádání názorů je nepochybně důležitým krokem v pokroku Bond Connect. Agentura věří, že otevření „Bond Connect“ má velký význam pro podporu dalšího otevírání čínského trhu s dluhopisy. Z krátkodobého hlediska se očekává, že přiláká finanční prostředky na dluhopisový trh, a z dlouhodobého hlediska pomoci při otevírání trhu s dluhopisy a internacionalizaci jüanu.

.