Přírodní

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny

souhrn

SPDB AXA CSI Ruilian Shanghai-Hong Kong-Shenzhen Fundamental 100 Index Securities Investment Fund (LOF) (označovaný jako SPDB Shanghai-Hong Kong-Shenzhen Fundamental LOF) byl oficiálně uveden na burze v Shenzhenu 9. června a otevřel denní aplikace dne ve stejný den. Vykoupení, fixní investice a převod úschovy. Podíl na trhu se označuje jako Shanghai-Hong Kong-Shenzhen F a kód transakce je 166402. Po zařazení fondu na seznam mohou investoři

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny-0

  SPDB AXA CSI Ruilian Shanghai-Hong Kong-Shenzhen Fundamental 100 Index Securities Investment Fund (LOF) (označovaný jako SPDB Shanghai-Hong Kong-Shenzhen Fundamental LOF) byl oficiálně uveden na burze v Shenzhenu 9. června a otevřel denní aplikace dne ve stejný den. Vykoupení, fixní investice a převod úschovy. Podíl na trhu se označuje jako Shanghai-Hong Kong-Shenzhen F a kód transakce je 166402.

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny-1

   Po zařazení fondu na seznam mohou investoři buď upsat a vyplatit prostřednictvím bank a jiných agenturních agentur.

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny-2

  Může být také obchodováno za tržní ceny prostřednictvím každého člena obchodního oddělení cenných papírů na burze v Shenzhenu.

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny-3

   Na základě rozdílu mezi čistou odkupní hodnotou a nákupní a prodejní cenou na primárním a sekundárním trhu přináší investorům arbitrážní příležitosti.

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny-4

   Hongkongský akciový trh v uplynulém měsíci nadále rostl. Index Hang Seng v květnu vzrostl o 1 045 bodů, což je 4,25%, a nyní se blíží 26 000 bodům.

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny-5

   Od čtvrtého čtvrtletí loňského roku se hongkongský akciový trh držel divoké ofenzívy. K 6.

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny-6

   červnu se index Hang Seng a index China Securities Ruilian Shanghai-Hong Kong-Shenzhen Fundamental 100 v průběhu roku zvýšily o 18,17% a 10,38%, zatímco index Shanghai-Shenzhen 300 vzrostl o 5,52% a šanghajský složený index poklesl 0,05% během stejného období. Analýza fondu SPDB AXA věří, že pokračující síla hongkongských akcií v průběhu roku byla způsobena následujícími třemi faktory: Zaprvé, trend globálního hospodářského oživení je stále zřetelnější. Americký průmyslový index Dow Jones a index Nasdaq opakovaně dosáhly rekordních výšin a růst evropských a amerických akciových trhů také vedl k posílení hongkonských akcií.

SPDB Shanghai, Hong Kong a Shenzhen Fundamentals LOF uvedeny-7

   Zadruhé, hongkongské akciové společnosti mají obecně přiměřená ocenění a ve srovnání s vyspělými trhy existuje velký prostor pro zlepšení. V současné době je předpovědní poměr P / E indexu Hang Seng z roku 2017 12,7krát. Ve srovnání s akciemi na pevnině A je ocenění předních společností v hongkonských akcích stále relativně atraktivní. Za třetí, expanze Southbound Stock Connect přilákala domácí kapitál ze „severu na jih“, což zvýšilo aktivitu hongkonských akcií a zlepšilo likviditu hongkonských akcií.

   Vysoce výkonné společnosti v rámci Southbound Stock Connect si mohou užít dvojího zvýšení ocenění a výkonu.

   Při pohledu na trhy v Hongkongu a na pevnině poukázaly fondy SPDB AXA na to, že pokud Fed zvýší úrokové sazby v příštím měsíci, může v průběhu roku začít snižovat svou rozvahu. Trh se obává, že návrat amerických dolarových fondů do Spojených států může způsobit krátkodobé šoky na globálních akciových trzích, včetně Hongkongu. Ale na druhé straně se chuť investorů k riziku neustále zlepšuje. Z pohledu alokace aktiv bude pokračovat hledání akcií s modrým čipem.

Rozumí se, že SPDB Shanghai-Hong Kong-Shenzhen Fundamental LOF přijímá strategii pasivního sledování CSI Ruilian Shanghai-Hong Kong-Shenzhen Fundamental 100 Index. Podkladový index je prvním základním indexem napříč trhy od zavedení mechanismu propojení kapitálového trhu mezi pevninou a Hongkongem. Shromažďuje vysoce kvalitní společnosti s modrým čipem z akciových trhů tří míst a má charakteristiky nízké ocenění a vysoký dividendový výnos. .