Majetek

Fond rady pro inovace v oblasti vědy a techniky bude zřízen na konci měsíce

souhrn

Na ceremoniálu zvonění a udělování licencí Wang Fuguang, poradce hlavního odborného výboru centra pro výměnu akcií Qianhai (Dongguan), odhalil, že se očekává, že fond Sci-tech Innovation Board zřízený Centrem a úřadem okresu Nancheng bude oficiálně přistane na konci tohoto měsíce. Do té doby z toho budou mít prospěch malé, střední a mikropodniky v Dongguan. Bian Boshi, asistent prezidenta Centra pro výměnu akcií Qianhai (Dongguan), uvedl:Na konci loňského roku bylo centrum Dongguan šité na míru malým, středním a mikropodnikům

Fond rady pro inovace v oblasti vědy a techniky bude zřízen na konci měsíce

Fond rady pro inovace v oblasti vědy a techniky bude zřízen na konci měsíce-0

  Na ceremoniálu zvonění a udělování licencí Wang Fuguang, poradce hlavního odborného výboru centra pro výměnu akcií Qianhai (Dongguan), odhalil, že se očekává, že fond Sci-tech Innovation Board zřízený Centrem a úřadem okresu Nancheng bude oficiálně přistane na konci tohoto měsíce. Do té doby z toho budou mít prospěch malé, střední a mikropodniky v Dongguan. Bian Boshi, asistent prezidenta Centra pro výměnu akcií Qianhai (Dongguan), uvedl:Na konci loňského roku se oficiálně zrodila „Dongguanská vědecká a technologická inovační rada“ šitá na míru Dongguanským centrem pro malé, střední a mikro podniky. Vysoce kvalitní kótované společnosti s rozvojovým potenciálem budou mít příležitost vstoupit do „Dongguan Science“ and Technology Innovation Board “a získejte centrum Qianhai Equity Exchange (Dongguan).

Fond rady pro inovace v oblasti vědy a techniky bude zřízen na konci měsíce-1

   Další servisní podpora. Řekl, že vstup společností do „Nové čtvrté rady“ je pouze koncem víceúrovňového kapitálového trhu. Rada pro vědu a technologii pro inovace je nejvyšší částí „Nové čtvrté rady“ v Qianhai. Centrum Dongguan bude poskytovat služby „Financování, inteligenci a integraci“ a „trojku“ společnostem ve výboru pro vědu a technologii pro inovace vytvořte kanály pro společnosti, aby se dostaly na veřejnost a pomohly vědě a technologickým inovacím.

Fond rady pro inovace v oblasti vědy a techniky bude zřízen na konci měsíce-2

   Podniky představenstva jsou připraveny zveřejnit.

Fond rady pro inovace v oblasti vědy a techniky bude zřízen na konci měsíce-3

Napsáno v tomto vydání: Nanfang Denní reportér Ye Yongyin.