Regionální

Nechť „civilizovaný cestovní ruch“ přidá městu body

souhrn

Nedávno se na Univerzitě pro národnosti v Guangxi konala akce „Přidat body do Číny“ Civilní cestovní ruch v oblasti veřejné sociální péče a Propagační kampaň 2017 Vysokoškoláci v civilní turistice v Guangxi. Cílem akce je předat koncept civilizovaného cestovního ruchu prostřednictvím vysokoškolských studentů a využít praktické akce k řízení a infikování ostatních. Na zahajovacím ceremoniálu vystoupili zástupci studentů Univerzity pro národnosti v Guangxi a vyhlásili Deklaraci civilizovaného cestovního ruchu.Vůdce hostitele Xiang Da

Nechť „civilizovaný cestovní ruch“ přidá městu body

Nechť „civilizovaný cestovní ruch“ přidá městu body-0

  Nedávno se na Univerzitě pro národnosti v Guangxi konala akce „Přidat body do Číny“ Civilní cestovní ruch v oblasti veřejné sociální péče a Propagační kampaň 2017 Vysokoškoláci v civilní turistice v Guangxi.

Nechť „civilizovaný cestovní ruch“ přidá městu body-1

   Cílem akce je předat koncept civilizovaného cestovního ruchu prostřednictvím vysokoškolských studentů a využít praktické akce k řízení a infikování ostatních. Na zahajovacím ceremoniálu vystoupili zástupci studentů Univerzity pro národnosti v Guangxi a vyhlásili Deklaraci civilizovaného cestovního ruchu. Vedoucí organizátora vydali dobrovolnickým studentům a zástupcům turistů „Průkaz úkolů civilizovaného cestovního ruchu pro Čínu k bonusovým bodům“ a zahájili civilizovanou turistickou aktivitu. Zaměstnanci akce také věnovali pozornost oficiálnímu účtu WeChat „Civilized Traveling with Me“ a zaregistrovali se k účasti na aktivitě „Being Civilized Tourist, Adding Points to China“ a distribuovali propagační materiály jako „Civilized Travel Guide“ na bod.

Nechť „civilizovaný cestovní ruch“ přidá městu body-2

  „Většina turistů jsou civilizovaní turisté a chování malého počtu lidí by nemělo ovlivnit celkový obraz čínského lidu. “ Vysokoškolský student, dobrovolník Lin Jianyu, uvedl, že díky publicitě bude více lidí věnovat pozornost jejich slovům a činům na veřejnosti místa, jako jsou scénická místa, a cestování civilizovaným způsobem. „Vyzýváme každého turistu, aby začal s maličkostmi, od civilizované a zdvořilé, zelené turistiky,Počínaje čistým prostředím a civilizovaným stolováním se snažíme být průkopníkem v praxi civilizovaného cestovního ruchu.

Nechť „civilizovaný cestovní ruch“ přidá městu body-3

   „Příslušná osoba odpovědná za Výbor pro rozvoj cestovního ruchu v autonomním regionu uvedla, že dalším krokem bude organizace řady reklamních aktivit pro civilizovaný cestovní ruch do scénických míst a komunit, aby veřejnost mohla lépe pochopit civilizovaný cestovní ruch a aktivně se účastnit v činnostech civilizovaného cestovního ruchu.

Nechť „civilizovaný cestovní ruch“ přidá městu body-4

.