Fyzický

Hlavní městská oblast Čchung-čching plně implementuje „systém štítků pro hlavní architekty staveb“

souhrn

Hlavní městská oblast Čchung-čching plně implementuje „systém štítků pro hlavní architekty staveb“

Hlavní městská oblast Čchung-čching plně implementuje „systém štítků pro hlavní architekty staveb“-0

  V poslední době město za účelem dalšího utváření výhledu města a zlepšení kvality budov vydalo „Opatření pro nastavení štítku předních architektů hlavních projektů městské výstavby“, aby byl systém štítků plně implementován. Jedním z nich je podpora „zdrojové inovace“. Vyzvěte „hlavní kreativní architekty“, aby vytvořili a navrhli celkové uspořádání, prostorové modelování a rovinné funkce stavebního projektu a zvolili barvu a materiál vnějších materiálů pro dekoraci stěn budovy atd.

  Poskytovat na místě poradenství v oblasti stavebních technologií a podílet se na celém procesu od návrhu projektu až po kolaudaci s cílem stimulovat profesní etiku a sociální odpovědnost architektů a povzbudit je k navrhování kvalitnějších budov, které zdůrazňují regionální charakteristiky, národní charakteristiky a moderní styly. Druhým je přispět „navždy zanecháním jména“.

Po komplexním dokončení a přijetí nového projektu bude tento instalován u hlavního vchodu do jediné budovy nebo do mezníkového vchodu do skupinové budovy “Vytvořte typový štítek architekta “, uveďte příslušné konstrukční informace a vložte je do vnější stěny budovy, abyste je mohli trvale vystavovat, aby se zvýšil smysl pro profesionální čest architekta. .