Živobytí

Bishan District zrychluje výstavbu Sponge City

souhrn

Bishan District zrychluje výstavbu Sponge City

Bishan District zrychluje výstavbu Sponge City-0

  Nejprve byl sestaven „13. pětiletý plán výstavby města Sponge City v okrese Bishan“ a „tříletý plán implementace pilotní výstavby města Sponge City v okrese Bishan“. Pilotní plocha je 8,35 km2 a 72 projektů jsou plánovány k provedení do tří let. Druhým je dokončení aplikace výstavby houbových měst v roce 2017 s přilehlou oblastí 3 kilometry čtvereční s předběžnou investicí 215 milionů juanů na plánování a výstavbu 47 projektů houbových měst.

Bishan District zrychluje výstavbu Sponge City-1

  V současnosti zahájila výstavbu téměř třetina. Třetím je realizace speciálního projektu města pro 5 obecních silnic, včetně odboček č.

Bishan District zrychluje výstavbu Sponge City-2

   4 a 5 na „Millennium Chongqing“ a 2,44 kilometrů, a také nové projekty jako Dongyue Sports Park a Xiuhu Car Campground, které zajistí že nové projekty plně odpovídají sponge city. Požadavky na různé ukazatele. Čtvrtým je řádný pokrok v rekonstrukci houbového města vybudovaných silnic. Plánuje se dokončení 6 obecních silnic, včetně Xueshan Road (Daishan Avenue - Yongjia Avenue Section), Maoshan Road (Yuhu Road, Huanhu Road South Intersection - Yongjia Avenue Section) a Ningshan Road (Jianshan Road - Daishan Avenue Section) a dalších 6 obecních silnic pokrývajících 8,9 kilometrů Sponge City Transformation.

Bishan District zrychluje výstavbu Sponge City-3

.