Auto

Okres Jiulongpo hraje „tři role“ k posílení řízení vládních investičních projektů

souhrn

Okres Jiulongpo hraje „tři role“ k posílení řízení vládních investičních projektů

Okres Jiulongpo hraje „tři role“ k posílení řízení vládních investičních projektů-0

  Jedním z nich je hrát hlavní roli v plánu projektu. Odvádějte dobrou práci v ročním plánu investičních projektů a v ročním náročném plánu projektu, odvádějte dobrou práci ve správě rezervy vládních investičních projektů okresu Jiulongpo a tříletém průběžném plánu, plně hrajte vedoucí a vedoucí úlohu vládní investice a usilovat o vytvoření průběžné a průběžné implementace rezervního mechanismu a benigního cyklu. Z plánovaných stavebních projektů v roce 2017Existuje 358 vládou vedených projektů s ročním investičním plánem 24,65 miliard juanů, zaměřených zejména na zlepšení infrastruktury a poskytování veřejných služeb.

Okres Jiulongpo hraje „tři role“ k posílení řízení vládních investičních projektů-1

   Druhým úkolem je hrát roli projektového dozoru a propagace. Aktivně provádět dozor nad projektem, sledovat postup výstavby plánovaných projektů, podporovat stavbu projektů v rámci centrálního rozpočtu; provádět dozor nad stavbou klíčových projektů,Každý měsíc se koná konference o plánování projektu, jejímž cílem je studovat a řešit různé problémy v procesu propagace projektu a plně propagovat konstrukci projektu. Třetím úkolem je hrát roli řízení a kontroly schvalování projektů. Udělejte dobrou práci v politickém „vrátném“, přísně spravujte vládní investiční projekty, přísně kontrolujte přístup k projektům, úsporu energie a snižování emisí, kontrolu investic a projděte kontrolu požadavků projektu,Demonstrace profesionálních institucí a další prostředky ke kontrole obsahu a rozsahu výstavby projektu k zajištění přesných a efektivních vládních investic; být „koordinátorem“ pro rozpory schvalování projektů, posilovat vazby a spolupráci s příslušnými schvalovacími odděleními a včas koordinovat a řešit rozpory a problémy při řešení stavebních postupů projektu.

Okres Jiulongpo hraje „tři role“ k posílení řízení vládních investičních projektů-2

Komplexně zahájit revizní a schvalovací postupy pro stavbu státem investovaných projektů,Dále optimalizovat administrativní prověrku a schvalovací proces, zlepšit administrativní efektivitu a urychlit vyřizování předběžných postupů pro stavební projekty. .