Majetek

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy

souhrn

Po 11 letech útěku byl zatčen v Longyan, Fujian: Úspěšně pronásledován podezřelého z korupčního zločinu (reportér Zhang Renping, korespondent Lin Qingxuan a Wang Lu). Nedávno prokuratura města Longyan v provincii Fujian úspěšně uprchla podezřelého Liu Ke který byl podezřelý z korupčního zločinu po dobu 11 let Rozhodl se být zatčen a postaven před soud z Myanmaru. 7. června byla Liu Keding doprovázena zpět do Longyan City. Liu Keding původně patřil k jadernému průmyslu provincie Fujian

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy-0

  Po 11 letech útěku byl zatčen v Longyan, Fujian: Úspěšně pronásledován podezřelého z korupčního zločinu (reportér Zhang Renping, korespondent Lin Qingxuan a Wang Lu).

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy-1

   Nedávno prokuratura města Longyan v provincii Fujian úspěšně uprchla podezřelého Liu Ke který byl podezřelý z korupčního zločinu po dobu 11 let Rozhodl se být zatčen a postaven před soud z Myanmaru.

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy-2

   7. června byla Liu Keding doprovázena zpět do Longyan City. Liu Keding byl původně hlavním inženýrem 295. brigády v jaderném průmyslu v provincii Fujian a manažerem geologické a těžební společnosti.

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy-3

  Během svého působení on a Shen a Liu Gui (oba soudí) zpronevěřili a podvedli celkem více než 270 000 juanů ve veřejných fondech nafouknutím objemu projektu, nezohledněním příjmů a vymýšlením falešných výdajů. Po incidentu v roce 2006 Liu Keding uprchl do Jiangxi, Hunan, Yunnan a na další místa a poté uprchl do Myanmaru. V červnu téhož roku podal prokurátor města Longyan vyšetřování proti Liu Keding. Vytvořte tým, který bude pronásledovat a pronásledovat ukradené zboží a provádět online pronásledování a pronásledování současně.

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy-4

   Liu Keding, který byl uveden jako uprchlík třídy A z „Fox Hunt“, působil v oblasti Bangkang City v Myanmaru pod pseudonymem „Liu Keqing“.

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy-5

   V dubnu tohoto roku se únikový tým nemocnice vydal do Yunnanu a požádal prokuraturu města Pu'er a policii Pu'er, aby kontaktovali druhou zvláštní zónu státu Wa v Myanmaru. Policejní stanice Soudní komise státu Wa v Myanmaru obdržela „Dopis čínské policie Pu'er„ Dopis o pomoci při hodnocení uprchlíka Liu Kededa “,Podle čínsko-myanmarského mechanismu pro bilaterální setkání předsednictvo rychle zajistilo personál k provádění čet v Bangkang City, 25. května byl zatčen Liu Keding, který se skrýval ve vesnici Songpu ve městě Bangkang.

„Fox Hunt“ zajímá podezřelého, který uprchl z Barmy-6

6. června letošního roku předala myanmarská policie Liu Keding čínské straně. Uvádí se, že od roku 2015 byl prokurátor města Longyan zatčen a vyzván, aby bylo před soud postaveno 8 osob podezřelých z trestného činu. .