Zdraví

Nanning City dokončuje komplexní servisní platformu pro registraci nemovitostí

souhrn

Včera se z Městského úřadu pro půdu a zdroje dozvědělo, že platforma komplexních služeb registrace nemovitostí v Nanningu přidala dva nové typy podnikání a platforma služeb také postupně otevře registrační kategorie pokrývající více oborů podnikání, což občanům umožní vyzkoušet „nechte více informace běží, méně lidí Pohodlná služba „Run Road“. Od 5. dubna, kdy byla oficiálně spuštěna komplexní servisní platforma pro registraci nemovitostí v Nanning City,Občané se přihlašují na web

Nanning City dokončuje komplexní servisní platformu pro registraci nemovitostí

Nanning City dokončuje komplexní servisní platformu pro registraci nemovitostí-0

  Včera se z Městského úřadu pro půdu a zdroje dozvědělo, že platforma komplexních služeb registrace nemovitostí v Nanningu přidala dva nové typy podnikání a platforma služeb také postupně otevře registrační kategorie pokrývající více oborů podnikání, což občanům umožní vyzkoušet „nechte více informace běží, méně lidí Pohodlná služba „Run Road“. Od 5. dubna, kdy byla oficiálně spuštěna komplexní servisní platforma pro registraci nemovitostí v Nanning City,Občané používají k provádění online obchodních transakcí web (http://bdc.

Nanning City dokončuje komplexní servisní platformu pro registraci nemovitostí-1

  nngeo.

Nanning City dokončuje komplexní servisní platformu pro registraci nemovitostí-2

  com/) a mobilní telefon APP (Nanning Real Estate). K 6. červnu činil celkový počet registrací přijatých prostřednictvím integrované platformy služeb registrace nemovitostí 2 167 a počet registrací 1 518 s mírou dokončení 70%. Kromě „prvního oznámení registrace hypotéky na předem zakoupené komerční bydlení,Kromě tří typů podnikatelských žádostí o zrušení registrace hypoték na nemovitosti a první registrace obecných hypotečních práv na domy přidala platforma dva nové typy podnikání: první registraci hypoték na nejvyšší počet domů a předběžná registrace předem zakoupených komerčních domů.

Nanning City dokončuje komplexní servisní platformu pro registraci nemovitostí-3

   Kromě toho v autonomní oblasti V rámci jednotného nasazení oddělení byly informace o registraci nemovitostí města Nanning City (včetně šesti okresů) a pěti krajů a jednoho okresu propojeny provinční uzly v Kuang-si. Provinční uzly jsou připojeny k národní platformě k realizaci sdílení registračních informací v reálném čase na národní, provinční, městské a krajské úrovni. To pomůže realizovat výměnu a sdílení informací o schválení a transakcích v reálném čase s příslušnými odděleními a posílí výměnu a sdílení informací souvisejících s registrací nemovitostí s útvary veřejné bezpečnosti, občanských záležitostí, financí, daní a dalších.

Nanning City dokončuje komplexní servisní platformu pro registraci nemovitostí-4

   V blízké budoucnosti bude registrace nemovitostí využívat také technologii Internet + ke spolupráci s bankami a dalšími finančními institucemi. Otevírejte komfortní servisní místa pro registraci nemovitostí pomocí bankovní prodejny.

Nanning City dokončuje komplexní servisní platformu pro registraci nemovitostí-5

Díky plné implementaci tohoto opatření značně zmírní tlak na stávající akceptační místa registrace nemovitostí ve městě, aby zvládly přetížení a obtížně uspořádat čísla. .