Finance

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena

souhrn

Zhou Liyao, prezident čínské společnosti Great Wall Asset Management Co., Ltd. (dále jen „aktiva Velké zdi“), na pravidelné tiskové konferenci v bankovním sektoru 26. července upozornil na to, že společnost Great Wall Assets neustále sleduje zavedená cesta „zahájení válečného seznamu - posílení hlavní činnosti“ Podporovat zavádění strategických investorů. „Citační zpráva společnosti byla před několika dny úspěšně schválena státní radou.„Podle odpovědi představil Zhou Liyao

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-0

 Zhou Liyao, prezident čínské společnosti Great Wall Asset Management Co. , Ltd. (dále jen „aktiva Velké zdi“), na pravidelné tiskové konferenci v bankovním sektoru 26.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-1

  července upozornil na to, že společnost Great Wall Assets neustále sleduje zavedená cesta „zahájení válečného seznamu - posílení hlavní činnosti“ Podporovat zavádění strategických investorů.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-2

  „Citační zpráva společnosti byla před několika dny úspěšně schválena státní radou.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-3

 Podle Zhou Liyao společnost v souladu se schvalovacími stanovisky a požadavky regulačních úřadů a akcionářů dokončila příslušné správní a valné hromady akcionářů a postupy rozhodování a podepsala transakční smlouvy se strategickými investory v V současné době společnost implementuje strategické investice regulačním orgánům Schválení kvalifikace žadatelů. Uvádí se, že citace společnosti Great Wall Assets zahrnuje čtyři strategické investory.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-4

 Bylo zavedeno celkem 12,121 miliardy juanů kapitálu. Mezi nimi Národní rada pro fond sociálního zabezpečení plánuje investovat 7 miliard juanů a China Reinsurance (Hong Kong Stock 01508) (Group) Co.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-5

 , Ltd.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-6

 , China Property Reinsurance Co. , Ltd.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-7

  a China Continent Property Insurance Co . , Ltd. plánuje investovat 2,8 miliardy juanů, respektive 22 miliard juanů. 100 milionů juanů, starý akcionář China Life (Hong Kong Stock 02628) pojišťovací (skupina) společnost podle stávajícího podílového poměru,Ve stejném poměru se plánuje zvýšení kapitálu o 121 milionů juanů a výše uvedená kvalifikace investorů vstoupí v platnost po schválení regulačními orgány.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-8

  Zhou Liyao navrhl, aby prostředky získané tentokrát byly použity na doplnění kapitálu k efektivní podpoře dalšího obchodního rozvoje společnosti. Great Wall Assets bude hrát synergický efekt se strategickými investory k dalšímu posílení hlavní činnosti nevýkonných aktiv a revitalizaci sociálního fondu.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-9

 Optimalizujte alokaci zdrojů, účinně předcházejte finančním rizikům a řešte je, aktivně se snažte o následnou obchodní spolupráci a strategickou synergii se strategickými investory a snažte se sloužit celkové situaci strukturální reformy na straně nabídky na základě dosažení doplňkových výhod a výhod vyhrajte spolupráci. Získejte větší příspěvek. „Zavedením strategických investorů k dalšímu zlepšení struktury řízení založené na standardech veřejných společností,Položí dobrý základ pro budoucí veřejnou nabídku a zařazení společnosti na seznam.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-10

  Pokud jde o následný plán zařazení na seznam, Zhou Liyao uvedl, že „zavedená reforma sdílení, vyvolávání válek a zveřejňování“ je zavedenou cestou aktiv Velké zdi. Majetky Velké zdi vytvoří příznivější podmínky pro spuštění seznamu ve správný čas. Dále skvělé Wall Assets se zaměří na mezinárodní a domácí kapitál. Změny trhu,Aktivně vyhledejte okno výpisu, které je pro společnost nejvýhodnější, snažte se vybrat nejlepší čas a místo pro zařazení do seznamu a spusťte plán výpisu.

Společnost Great Wall Assets představuje 10 miliard juanů války a spekulací, aby mohla být uvedena-11

Odpovědný redaktor: Du Yan SF007 Klíčová slova článku: Great Wall Assets Zhou Liyao Strategický investor Horké doporučení Odložte nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky Naskenujte QR kód a sledujte (sinafinance).